• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sonunda Film yaptırdım..

ghost rider

Kayıtlı Üye
İsim
emre çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Plaka
34 EVA 35
hayırlı olsun güle güle kullan çevirmesiz polissiz inş.

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
İsim
ogün özcan
Nereden
Ankara
Plaka
c coupe
sık duruyo on cama fılm ya bende yaptırıcam kesın karar verdım senın aracı gordukten sonra.cezasız gunler:)

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
Arkadaşlar unutmadan söyleyim LLumar camlarınızı sökmemiz gerek demişti..o yüzden bir ara vazgeçmiştim ama ziebart micro aletler kullanıyor ve yanımda camları sökmeden hiçbir ek ya da iz bırakmadan yaptı..zaten ziebartta yapan usta neredeyse 10 yıldır aynı kişi..

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Kaan abim o gün F1'de de söyledim Leon'un camlarını söküp takarken kastırılan bi yeri falan yok zaten, başka marka modelde olabilir ama Leon'da sıkıntı yaratmıyo sökmek camları.. :)

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
Kaan abim o gün F1'de de söyledim Leon'un camlarını söküp takarken kastırılan bi yeri falan yok zaten, başka marka modelde olabilir ama Leon'da sıkıntı yaratmıyo sökmek camları.. :)
Beni biliyosun:)

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556

aux

Kayıtlı Üye
İsim
Volkan Karaosmanoglu
Nereden
İstanbul
Arkadaşlar unutmadan söyleyim LLumar camlarınızı sökmemiz gerek demişti..o yüzden bir ara vazgeçmiştim ama ziebart micro aletler kullanıyor ve yanımda camları sökmeden hiçbir ek ya da iz bırakmadan yaptı..zaten ziebartta yapan usta neredeyse 10 yıldır aynı kişi..
llumardan lumara değişiyor demekki abi..
llumar ahmet diye google da arat...ahmet en ufak parça sökmez film uygulamak için.
ahmetin dükkanına giren en ucuz araç büyük ihtimalle benimkidir..
ahmet tamamen kendi gücüyle film çekerek önce s2000 aldı şimdi ise tt kullanıyor..
ben hiç boş gününü görmedim..hatta geçen gün ozanın camındaki kalıntıları temizletmek için aradık yarın sabah 9 da gelin dedi =)

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
llumardan lumara değişiyor demekki abi..
llumar ahmet diye google da arat...ahmet en ufak parça sökmez film uygulamak için.
ahmetin dükkanına giren en ucuz araç büyük ihtimalle benimkidir..
ahmet tamamen kendi gücüyle film çekerek önce s2000 aldı şimdi ise tt kullanıyor..
ben hiç boş gününü görmedim..hatta geçen gün ozanın camındaki kalıntıları temizletmek için aradık yarın sabah 9 da gelin dedi =)
Volkan sen bana tavsiye etmiştin LLumar Ahmeti ben aradım konuştum..işçiliği falan zaten tartışılmaz çok iyi ama bana telefonda leonda camları söküyoruz deyince ben vazgeçtim..yoksa yaptıran arkadaşlar çok memnun.

Üst Alt