Sonunda Film yaptırdım.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sonunda Film yaptırdım..

007

Kayıtlı Üye
Güneşten çok ciddi manada etkilendiğimden ziebartta ön iki cam ve en ön cama film yaptırdım..ısıyı ve zararlarını büyük ölçüde azalttı..

ZGR

Kayıtlı Üye
gule gul ekullan abı sıkıntısız :)

4rd4

Kayıtlı Üye
gule gule kullan şık olmus ıns ceza yemezsın:D

kfy

Administrator
iyi günlerinde kullan kaan şık olmuş

Pascal

Kayıtlı Üye
güle güle kullan abi hayırlı olsun

umarım sıkıntı yaşamazsın, ama bu ülkede zor ben sana söyliyim. en açığa koyuya bakmıyorlar, denk gelirsen yazarlar ve ağrıtırlar başını. hele ki en ön cama da yaptırmışsın sıkıntı yaşamamanı temenni ederim.

ayrıca o rapor olayı falan da tamamen şehir efsanesi abi, ben araştırdım şu an için arabadaki cam filmine uydurulabilecek bir kılıf yok malesef...

007

Kayıtlı Üye
güle güle kullan abi hayırlı olsun

umarım sıkıntı yaşamazsın, ama bu ülkede zor ben sana söyliyim. en açığa koyuya bakmıyorlar, denk gelirsen yazarlar ve ağrıtırlar başını. hele ki en ön cama da yaptırmışsın sıkıntı yaşamamanı temenni ederim.

ayrıca o rapor olayı falan da tamamen şehir efsanesi abi, ben araştırdım şu an için arabadaki cam filmine uydurulabilecek bir kılıf yok malesef...
Ozancım haklısın..Ne yapayım raporu gösteririm gerekirse de işletiiriz ruhsata olmadı sökeriz ne yapayım devlete karşı gelecek gücüm yok..biliyorum seni ne kadar üzdüklerini umarım aynısını yaşamam..

Pascal

Kayıtlı Üye
Ozancım haklısın..Ne yapayım raporu gösteririm gerekirse de işletiiriz ruhsata olmadı sökeriz ne yapayım devlete karşı gelecek gücüm yok..biliyorum seni ne kadar üzdüklerini umarım aynısını yaşamam..
inşallah abi bize olmadı umarım sen rahat rahat gezersin yazın bu sıcağında arabanın içinde cayır cayır yanmadan :)

tekrar güle gülle kullan abi, çok yakışmış