Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sonunda Film yaptırdım..

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
Güneşten çok ciddi manada etkilendiğimden ziebartta ön iki cam ve en ön cama film yaptırdım..ısıyı ve zararlarını büyük ölçüde azalttı..

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
gule gul ekullan abı sıkıntısız :)

4rd4

Kayıtlı Üye
İsim
Arda Tezcan
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
06 Bd 1595
gule gule kullan şık olmus ıns ceza yemezsın:D

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
iyi günlerinde kullan kaan şık olmuş

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
güle güle kullan abi hayırlı olsun

umarım sıkıntı yaşamazsın, ama bu ülkede zor ben sana söyliyim. en açığa koyuya bakmıyorlar, denk gelirsen yazarlar ve ağrıtırlar başını. hele ki en ön cama da yaptırmışsın sıkıntı yaşamamanı temenni ederim.

ayrıca o rapor olayı falan da tamamen şehir efsanesi abi, ben araştırdım şu an için arabadaki cam filmine uydurulabilecek bir kılıf yok malesef...

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
güle güle kullan abi hayırlı olsun

umarım sıkıntı yaşamazsın, ama bu ülkede zor ben sana söyliyim. en açığa koyuya bakmıyorlar, denk gelirsen yazarlar ve ağrıtırlar başını. hele ki en ön cama da yaptırmışsın sıkıntı yaşamamanı temenni ederim.

ayrıca o rapor olayı falan da tamamen şehir efsanesi abi, ben araştırdım şu an için arabadaki cam filmine uydurulabilecek bir kılıf yok malesef...
Ozancım haklısın..Ne yapayım raporu gösteririm gerekirse de işletiiriz ruhsata olmadı sökeriz ne yapayım devlete karşı gelecek gücüm yok..biliyorum seni ne kadar üzdüklerini umarım aynısını yaşamam..

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
Ozancım haklısın..Ne yapayım raporu gösteririm gerekirse de işletiiriz ruhsata olmadı sökeriz ne yapayım devlete karşı gelecek gücüm yok..biliyorum seni ne kadar üzdüklerini umarım aynısını yaşamam..
inşallah abi bize olmadı umarım sen rahat rahat gezersin yazın bu sıcağında arabanın içinde cayır cayır yanmadan :)

tekrar güle gülle kullan abi, çok yakışmış

Üst Alt