Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda buldum ama güvenemiyorum...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar nihayet 5*100 jant ölçümü 5*112 yapmanın yolunu buldum ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum... biraz sert kullanırım arabayı o yüzden herhangi bir riski olurmu diye sormak istiyourum size... bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim... Lastiknet.com da sistem 4 diye bişey var... oradan inceleyebilirsiniz...

http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=34

neden 5*112 yapıyosun ki bence gerek yok markayı bilmiyorum biz abimin 5*100 golf4 ünde kullanıyoruz 15mm alman malı bijonları falan gayet memnun ama iyi marka olmasına dikkat edilmeli metal kalitesi önemli:eek:key:

Arkadaşlar nihayet 5*100 jant ölçümü 5*112 yapmanın yolunu buldum ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum... biraz sert kullanırım arabayı o yüzden herhangi bir riski olurmu diye sormak istiyourum size... bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim... Lastiknet.com da sistem 4 diye bişey var... oradan inceleyebilirsiniz...

http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=34

Kesinlikle tavisye etmiyorum. Arabana zarar vermekten öte gitmezsin. Hele de sert kullanıyorsan spacer ile jantı kucağına alabilirsin. 5x100 çok güzel jantlar var.

Almanya'da yapılan çok kaliteli spacerlar var. Bijon aralıklarını değiştirmek için senelerdir uygulanan bi yöntem. İyi bir yerden aracınız için birebir uyumlu aldığınız takdirde hiçbir zararı olmaz.
Bende aracımda linkte yazan marka spacerları kullanıyorum. SCC'den Mehmet Tezel'le görüşmenizi tavsiye ederim. Kendisi çok ilgili ve kibardır.
İstanbulun maslak şubesini aradığım zaman ellerinde aracıma uygun spacer olmadığını ve getirtme şansları olmadığını söylediler. Ardından Mehmet Bey'i aradım ve böyle bişey imkansız, derhal bu konuyla ilgileniyorum dedi ve 3 gün sonra spacerlarım elimdeydi. Maslak'ın yok demesine rağmen İstanbul stoğunda 3 takım varmış, olmasa bile Almanya'dan istediğiniz gibi getiriyolar.

hiç ama hiç aklım yatmadı aracına zarar verir bence

Geri
Üst Alt