Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sonunda body kit yaptırdım

maşallah kardeşim allah kaza bela vermesin çok güzel olmuş

kardeşim maaşalLah... çok güzel olmuş egzost ucu işine bende katılıorum oval çok yakışıyor bence ovala döndğr ucları :D

hayırlı olsun bence güzel olmuş ama logo iptali yaptırmasaydınız daha güzel olurmuş tabi benim düşüncem logoyla daha güzel duruyor

güle güle kullanın..
fotolar pek kaliteli değil ön tamponda ton farkı dikkatimi çekti. çokta sorun edilmeyebilir aslında benimde arka tamponda buna benzer ton farkı var. evet ayrıntı önemli ama o kadarda inciğine cinciğine bakmamak gerek

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin ne kadara mal oldu bende merak ettim açıkcası

çift çıkış uçlarda yuvarlak kesit daha güzel gösterir, oval yerine daire kesit tercih edebilirsin. kanat makyaj öncesine ait olanda tercih kullanmışsın, makyaj öncesi kanatlar makyaj öncesi leonlara çok yakışmasına rağmen makyajlının formuna çok da uyduğunu söylemeyem ama sen beğendikten sonra bize paylaşmak düşer. güle güle kullan.

Geri
Üst Alt