Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda bende seat ailesine FR ile katılmış bulunmaktayım

Abi su an madden cok skisigim inanki bir kac ay bekliycek bunlar pki rcd510 ve pedal seri ne kadar abi ortalama navi varmi onda

Abi su an madden cok skisigim inanki bir kac ay bekliycek bunlar pki rcd510 ve pedal seri ne kadar abi ortalama navi varmi onda
rcd510 :500-600 tl arası nette bulabilirsin.Bosch marka led ekranlı olmasına dikkat et.
Pedal seti serviste manuel için 267 tl ayak dayama 55 tl. (bunlar golf ve scirocco için olanları ki bunlar standart cupra da olanlar ile aynı)

biraz durumumu düzelteyim bi borçları nasıl ödüyorum bakayım sonra rcd 510 ve ayak dayama ile lip düiünüyorum fakat tampona dokunmak istemiyorum çnki bn fr aldım fr tampon olsun orjinal olsun fakat çıtaları siyah kaplatabilirim sonra:)aslen acilen buluşma bekliyorum seat ailesinden:)

Hayırlısı olsun :)
Kazasız belasız güle güle kullan...

hayırlı olsun çok doğru bir tercih..hafta sonu kayserideydim çok faça leonlar gördüm..tavşanımla gitmediğim çok pişman oldum.

tüm iyi dileklerini sunan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)

Geri
Üst Alt