Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda bende seat ailesine FR ile katılmış bulunmaktayım

ALLAH kAZA bELA VERMESİN GÜZEL GÜNLERDE KULLAN :eek:key:

cupra çok ayrı bi alem gerçektende peki birşey soracağım 1.4 tsi fr ile 2.0 tdi fr arasında motor ve şanzıman dışında ne farklar var ayrıca siz iphonu bluetootha bağladığınızda müziklerini teyp üzerinden yada direksiyondan değiştirebiliyormusunuz?
iyi dileklerini ve dualarını esirgemeyen tüm seatclub ailesine teşekkür ediyorum:)

Öncelikle hayırlı olsun :)

Benim bildiğim tek fark Koltuklar-ve koltuklarda Fr logosu olması,Şanzıman ve motor haricinde.

hayırlı olsun ıyı gunlerde kullanmak dılegıyle allah kaza bela vermesın

cupra çok ayrı bi alem gerçektende peki birşey soracağım 1.4 tsi fr ile 2.0 tdi fr arasında motor ve şanzıman dışında ne farklar var ayrıca siz iphonu bluetootha bağladığınızda müziklerini teyp üzerinden yada direksiyondan değiştirebiliyormusunuz?
iyi dileklerini ve dualarını esirgemeyen tüm seatclub ailesine teşekkür ediyorum:)

1.4tsi fr ları çok iyi bilmiyorum ama sanırım logo ve amblemlerde farklılıklar var.bende koltuklar kırmızı iplikli ve fr logolu,göstergede fr yazısı var.Belki bazı sensörlerde farklılıklar olabilir onu bilmiyorum. Bende iphone yok bilmiyorum.Rcd510 teyp ile bluetooth kullanıyorum.Telefon cevaplama,sesle kontrol,rehber,hızlı arama vs yapılabiliyor.Golflerde ise gelen mesajlarıda görüntüleyebiliyorsunuz.
2.0tdi fr lar tr ye sadece 6 ileri dsg ile geliyor ve performansı çok çok iyi.
Cupradan sonra çok yeterli gelmesede tüketim olarak normal kullanımda 6-8lt arası tüketimle güzel bir araç.

Hmm bnde gostergede ve koltukta fr logo yok ama ayni koltuklar var alcantara bnde rcd 510 yok normal ekranli guncel teyp var memnunum cok sukur dsg mukemmel bir vites baktim youtubeden 2.0 tdi fr a resmen arac asfalti kaziyor dizelin torku muthistir bn arabamdan cok memnunum simdilik Allah sizinde bnmde ve ayrica burda iyi dileklerini sunan tum arladaslarin abilerinde keyiflerini bozmasin kazasiz belasiz guzel surusler diliyorum saolun:)

Hmm bnde gostergede ve koltukta fr logo yok ama ayni koltuklar var alcantara bnde rcd 510 yok normal ekranli guncel teyp var memnunum cok sukur dsg mukemmel bir vites baktim youtubeden 2.0 tdi fr a resmen arac asfalti kaziyor dizelin torku muthistir bn arabamdan cok memnunum simdilik Allah sizinde bnmde ve ayrica burda iyi dileklerini sunan tum arladaslarin abilerinde keyiflerini bozmasin kazasiz belasiz guzel surusler diliyorum saolun:)
Teşekkürler
Rcd510 lar çok uygun kesinlikle alın derim.Ben rcd310 u hiç kullanmadan söktürtmüştüm,evde duruyor. Diğer aksesuarlar olarak : pedal seti,marşpiyel,lip,cupra spoiler olmazsa olmazlar.

Geri
Üst Alt