Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda ben de seat ailesine katıldım...!

puntoRS

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süren araştırmalarımdan sonra ibiza aldım ve seat ailesine katıldım. aracıma jant ve lastik almayı düşünüyorum fakat 16" mı 17" mi alsam karar veremedim bir de 5*100 ölçülerinde jant modelleri de kısıtlı malesef. önerebileceğiniz jant modeli varmı. 16" jant ve spor yay taksam nasıl olur yardımcı olursanız sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 3646Ekli dosyayı görüntüle 3647Ekli dosyayı görüntüle 3648

Wayyy Hemşerim hoşgeldin, hayırlı uğurlu olsun araban aramıza katılmana bizde çok sevindik, böylelikle bi balıkesirlimiz daha oldu.. tekrar hoş geldin :)

hoşgeldin aramıza jant modeli seat sport pahalı demezsen siyah olan jant çok güzel duruyor hatta umut arkadaşımızın aracında var oda body kitli ve beyaz

Merhaba arkadaşlar uzun süren araştırmalarımdan sonra ibiza aldım ve seat ailesine katıldım. aracıma jant ve lastik almayı düşünüyorum fakat 16" mı 17" mi alsam karar veremedim bir de 5*100 ölçülerinde jant modelleri de kısıtlı malesef. önerebileceğiniz jant modeli varmı. 16" jant ve spor yay taksam nasıl olur yardımcı olursanız sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 3646Ekli dosyayı görüntüle 3647Ekli dosyayı görüntüle 3648

forumda jant lastik bölümü var bu bölümü incele istersen
jant ve lastik satışı yapan arkadaşlarımız var
az önce gördüm 490TL ye satıyor bır arkadaşımız

aramıza hoşgeldin... aracınız hayırlı olsun ama bence 17 den aşşağı olmasın çok fark edor görüntüde

çok sağolun arkadaşlar. gerçekten seat aldığım için çok memnunum çöllü arkadaşımız bilir balıkesirde seat görmek şans ister 3-5 tane vardır en fazla. oyüzden aracı aldıktan sonra insanlar saçma sapan tepkiler verdi seat alınırmı falan diye ama bence ibiza kendi segmentindeki araçlar arasında en iyisi (fiyat-donanım-kalite olarak).
araç 1.4 olduğu için 17" jant gözümü korkutuyor hem performans açısından hem de yakıt açısından. sizce üzermi beni 17 jant

Geri
Üst Alt