Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda ben de seat ailesine katıldım...!

çok sağolun arkadaşlar. gerçekten seat aldığım için çok memnunum çöllü arkadaşımız bilir balıkesirde seat görmek şans ister 3-5 tane vardır en fazla. oyüzden aracı aldıktan sonra insanlar saçma sapan tepkiler verdi seat alınırmı falan diye ama bence ibiza kendi segmentindeki araçlar arasında en iyisi (fiyat-donanım-kalite olarak).
araç 1.4 olduğu için 17" jant gözümü korkutuyor hem performans açısından hem de yakıt açısından. sizce üzermi beni 17 jant

bu konuda seni çok iyi anlıyorum bende arabayı alırken memleketten (k.maraş-elbistan) çok acayip dalga geçtiler
seat neymiş yenimi çıktı öyle arabama olur dediler ben arabayı alıp izine gittim birtane seat göremedim :)))
ama arabayı gören çok bilmişler hayli şaşırdılar wayy beee ne arabalar varmış hesabı :D

hoşgeldn aramıza
kullanmıs oldugun tampon üzerine 17 cant cok sık duruyor ki zaten spor rider paketinde 17 cant ile geliyor bu arac.
performans acısındn fark etmicektir.yay ve cant sart bize :D

seceneklar 5x100 de az oda bi gercek.audi cantlarına bakabilrsin. hiç olmazsa seat orjinal jant var:D 17 5x100 45 yanak sanıırm onlar

hoşgeldiniz hayırlı olsun yeni aracanız....

Hoşgeldin :)
aracın hayırlı olsun...

Aramıza Hoşgeldin Aracın hayırlı olsun sadece jantla da olmaz yayla desteklersen 17 iddalı durur

çok sağolun arkadaşlar. gerçekten seat aldığım için çok memnunum çöllü arkadaşımız bilir balıkesirde seat görmek şans ister 3-5 tane vardır en fazla. oyüzden aracı aldıktan sonra insanlar saçma sapan tepkiler verdi seat alınırmı falan diye ama bence ibiza kendi segmentindeki araçlar arasında en iyisi (fiyat-donanım-kalite olarak).
araç 1.4 olduğu için 17" jant gözümü korkutuyor hem performans açısından hem de yakıt açısından. sizce üzermi beni 17 jant

Sen Boşver, Milleti Topraam.. Onlar gitsin Megane'a 50 bin lira vermeye dewam etsinler, dediğin Gibi Seat'ı kullanan bilir.. Ama şu Leonla Birlikte Çok kişiyi Leoncu Yaptım ben :D umarım sende kazasız belasız kullanır ibizanı, gösterirsin insanlara Bu Paraya Başka markada böle araba varmıymış ;)

Bu arada Bizim Bi konu başlığımız Daha var içinde BALIKESİR lileri buluşturan orayada bekleriz.. :)
http://www.seatclubworld.com/showth...irli-Seat-severler-buraya&p=322272#post322272

hayırlıs olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.darısı başıma :)

Geri
Üst Alt