Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Aradigim Leon Yaris Body Kit'ini Buldum...

Abi bu body'yi sen yıllar öncede çok beğenmiştin sanki öyle hatırlıyorum :) yoksa bu o değil mi?

Orj. diffuser'ı ben ekliycektim sen bulmuşsun. Emin ol eklediğin linkteki en ucuzu tüm internet aleminde :)
Ama ulkemize yollamiyorlar..

Sanayide yaparlar mi o cikis isini Omercan? benim dusundugum egzost sadece yapabilirmiyiz diye..eger oursa hemen siparisi vericem difuzorun..
abı cozum bulunur o dert degıl dert o parcaya almakta gelmesını beklemekte sanayıde halletırırız bır sekılde o konuda sıkıntı cıkmamasını saglmaya calısırız allah's sukur ısınde ıyı ustaları tanıyoruz

Haydaaa nasil yani be Ozan? Ne gibi? Bu arada muayene tamam mi?

çok sıkıntı değil abi, hallediliyor ama biraz uğraştırıyor. işini bilen yapıyor hiç canını sıkma. Benim aero tamponun içinden bir plastik kısım kesilmişti diye hatılıyorum uzatabilmek için.

Veriyorum o zaman siparisi o gun gelince de artik rahatsiz ederim sizi:)

onlar gondermıyordu sen oradan mı sıparıs edıcektın kaan abı yoksa servısten mı alıcaktın?

onlar gondermıyordu sen oradan mı sıparıs edıcektın kaan abı yoksa servısten mı alıcaktın?

Yok servisten..ingiltereden yollamiyorlar..serviste 790 lira..ingilterenin 2 kati:( ama cok da guzel duruyor..onu piano black boyatirim daha guzel olur di mi?

Geri
Üst Alt