Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Aradigim Leon Yaris Body Kit'ini Buldum...

cupralar için zaten orjinal difüzör var.yurt dışından getirtiliyor Kaan abi

teşekkür ederim Serhat abi,ilk gören sendin zaten :)
Nasil be Aybars??? deli gibi difuzor ariyorum..nerde nasil? ne kadar? gozunu seveyim foto koy biseyler yap:)

Aybars cok guzel..ama arka orjinal parca makyajsiz kasa cupra arka tamponu icin yok serviste ..dogru muyum? Seatcupradaki de yaptirma sanirim... sen peki nerede yaptirdin? bir de benim arka tampon cupra..nasil olur? Nasil hallederiz?Bir de difuzordeki cikintilari biraz daha belirgin yapmak mumkun mu?

Aybars cok guzel..ama arka orjinal parca makyajsiz kasa cupra arka tamponu icin yok serviste ..dogru muyum? Seatcupradaki de yaptirma sanirim... sen peki nerede yaptirdin? bir de benim arka tampon cupra..nasil olur? Nasil hallederiz?Bir de difuzordeki cikintilari biraz daha belirgin yapmak mumkun mu?

dün gece cuprası olan bir arkadaşımla konuştuk bu konuyu.o da bu aralar getirtmeyi düşünüyormuş o difüzörlerden.o parçayla ilgili daha net bilgi alıp haber veririm sana Kaan abi..
benim yaptırdığım tamamen custom oldu.mercedes c serisi difüzörü kesilip biçildi sonra macundan eklentiler yapıldı,kalıbı çıkartıldı ona göre fiber döküldü..
senin tampon içinde yapılır elbette ama nasıl olur birşey diyemem

Aslinda bu tam aradigim ama ortadan cikis istemiyorum normal haliyle kalsin..

Aslinda bu tam aradigim ama ortadan cikis istemiyorum normal haliyle kalsin..

bence olmayacak birşey değil.ama en azından kalıp çıkarılması için ortadaki plastik parçanı bir süre vermen gerekebilir

dün gece cuprası olan bir arkadaşımla konuştuk bu konuyu.o da bu aralar getirtmeyi düşünüyormuş o difüzörlerden.o parçayla ilgili daha net bilgi alıp haber veririm sana Kaan abi..
benim yaptırdığım tamamen custom oldu.mercedes c serisi difüzörü kesilip biçildi sonra macundan eklentiler yapıldı,kalıbı çıkartıldı ona göre fiber döküldü..
senin tampon içinde yapılır elbette ama nasıl olur birşey diyemem

O zaman orjinali olsun, biliyorsun hafif rahatsiz bir insanim ben:) heyecanla haber bekliycem senden ..o arkadas bakalim nasil halledecek..cok sevinirim beni de guncel tutarsan konu hakkinda.:)

Geri
Üst Alt