Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Araç Buldum...Expertiz Yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thexside

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun arayışlar sonun ince eliyip sık dokuyup temiz bir Leon buldum
Araç 2008 Model 32.000Km'de Sport Up Modeli
Kusurları Arka Tamponda avuç içi kadar bir Lokal Boya,Ön tamponda Plakanın yanında 5 Cm kadar Bir Çizik.
Fiyat 28.500
Önemli Nokta: Arkadaşlar Aracı Expertiz yaptırıpta alıcam ancak Avrupa yakasında bir bayii adını hatırlamıyorum Toplam 350TL'dedi.Daha uyguna Erya'da Doğuşta veya Erel'de yaptıramaz mıyız?

eryada çok çok daha uyguna yaptırabilirsin

Erya'da daha uyguna ekspertiz yaptırabilirsiniz..

Yanlızca Seat Sport Egzos var bayide sıfır alırken taktırmış o kadar herşeyi orjinal aracın içime bayaa sindi.

eryada yaptır scw ye özel indirim yapılıo.bide aracın üstünde eksttralaarı varsa fiyat gayet makul

fiyatı iyi bence eryada çok daha uyguna yaptırabileceğin kesin biraz benzin yakarsın okadar fazla olarak avrupa yakasından geliyorsan

Fiyat olarak hem makul hemde içime sindi araç kaldı ki aracı daha görmedim araç bursada 34 plaka adam egrisini dogrusunu söyledi daha Cuma günü aracın Muayenesini yaptırmış.2013'e kadar muayenesi var.vs.vs Bundan sonra parça aramak düşünüyor bana Cupra Ön tampon,Marşpiyel vs Satmak isteyen varsa PM :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt