Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda aldım Leonumu.. :D

Sedat kardeşim öncelikle aracını güle güle kullan hayırlısı olsun... içine sindiyse sorun yok... önemli olan araca ısınmaktır bi de bence... kazasız belası kullanmanı temenni ediyorum... Kasko neden öyle pahalı çıkmış ya anlamadım... benim aracın 1870 lira gibi bişey çıkmıştı... hasarsızlık indirimlerinden faydalandık eski kaskoların 1374 liraya düştü. Allianz da... istersen arkadaşıma sorayım bilgilerini yazarsan... camdaki sticker uzun süre yapışık kaldıysa bir şekilde gölge bırakıyor camda yapışkanlarını temizlesen bile çıkmıyor...

Ben suana kadar hıc kasko kullanmadım hayatımda :D o sebeple bu fıyatlar cıkıyor.. Yasım 27 (30 yas altı)
arac Leon olunca (risk sınıfı artıyor) Bu sebeple en uygun 2280 lira cıktı.. Yapı krediden.. Trafık sıgortasıda 613 cıktı :) Vergısı 413 = 3300 lira :D araba geldi bana 41500 e :D Abi bizim muhterem develetimiz vergileriyle kaskosuyla :D 41 lıra odedıgım arabaya :D 29,800 kasko degerı bıcıyor.. :D Kul hakkı değilmi bu :D

Neyse abi.. sunları odeyeyımde arabadan bırsey anlayamadım bunlarla ugrasmaktan.. Uzaklasayım arabanın keyfını cıkarayım :D 1 sene :D son yıne kasko ve vergıler kapımı calacak :D

Hayırlı Ugurlu Olsun Allah Kaza Bela Vermesin İnşALLAH..
Camdan Stickeri Söktügünde yapışkan Kalabilir onuda okul silgisi ile biraz ugrastırıama Silersen silgiyle Silgi toplayacaktır :) Kasko Sigorta Konusunda İsterse Benim Enişteden fiyat alabilirim sende fyat alır kıyaslarsın hangisi olumluysa değerlendirirsin...

:)) Arakdaslar tekrar tesekkurler.. iLGİNİZ ve yardımlarınız için.. :D Aracın fotolarını cekmeyı bırakn araca bınıp keyf bıle yapamadım dunden berı.. :)) Aracta rehın vardı rehının kalkmasını bekledım 3 saat :D sonra hayırlısıyla aldım arabayı tam yola cıktım aracı deneyeyım keyf yapayım dedım.. :D Istanbul ıstanbul olalı boyle trafık gormemıstır heralde :D maksımum hızım 30-40 km ( en uzun durmadan gıttıgım surede 3 sanıye ) :D 25 dakkalık yolu 2,5 saatte gıttım yorgunluktan hemen bayılmısım.. bugunde aksama kadar iş yerınde kasko ıle ugrastım :D ocagıma ıncır acagı düştü resmen :D fıyatları gorunce.. :D tek tesellım artık aracın benı uzmeyecek olması.. :D o kadar paradan sonra uzmez inşallah :D Hala arabaya alısamadım fakat :D sankı benım degıl emanet mıs gıbı hıssedıyorum :D tuhaf yanı :D Kısmetse cumartesı yarın arabayı temızleyıp fotolarını paylasacagım sızınle.. Teşekkürler tekrar.. Zaman ayırdııgınız ıcın.

hadi hayırlı uğurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin inş.

Tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim... Kazasız belasız ve cezasız sürüşler diliyorum...

aracın hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanman dılegıoyle

Geri
Üst Alt