Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda aldım Leonumu.. :D

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin kasko konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

TC kimlik , Asbis No , Plaka gönderirsen 2100 liranın altında buluruz fiyat ..
Telefonum imzamda yazıyor :)

Arkadaslar herkese duaları ve dilekleri için teşekkür ederim..

Gün içinde yaptıracagım.. @RickPierOneiL ve bir kaç kişi ile iletişime geçtim. hangisi en kapsamlı ve hesaplı olursa onu yaptırmayı düşünüyorum.. RAY için kötü dedi bi abimiz bende acele etmedim RAY sigortada.. :) Daha önceden hiç kaskom olmadığı için ve yaşım genç olduğu için affetmiyorlar :)

Tekrak teşekkürler.. Allah herkesin gönlüne göre versin..

Sticker olayına gelincede hafta sonu deneyeceğim çıkar derseniz çıkar :D

Arkadaşlar herkese hayırlı cumalar önce :)
Dün itibari ile aradıgım arabaya kavuştum sonunda.. Allah isteyen herkese en iyisini en kısa sürede versin..
Biraz zorluklar oldu ama en sonunda kavuştuk araca. Birazda pahalı ama :)) İçim rahat bir araba aldıgım ıcın 2 2.5 mılyara takılı kalmadım... 15.000 km de 38 e aldım arabayı :)) Şimdi kasko peşinde kosuyorum fakat 2100 TL altına kasko yok.. Oda RAY SİGORTA.. Acaba nasıldır fikri olan varmı..

Kimseye Kaza bela göstermesin Allah
Araçta :) uzaktan kumandalı bı egzost sıstemı var :D pek sevmem ve anlamam oyle seylerı ama ılerı dogru o egzosu satabılırım :)) Cok gaza gectırıyor benzını dusundurmuyor.. :D bana gore degıl.. :) Kapalı dolasıyorum o yuzden...

Son olarak :)) Aracın en kötü yanı :) Arka camında *** yazması :) Eski sahibi ridera takılmıs bı ara.. evlenınce bırakmıs..
Sokmekte ıstemıyorum ız kalır dıye.. Sokersem ız kalır mı ???

SCW nin güzelliği burada işte, evlensen de bırakamazsın...

Arkadaşlar herkese hayırlı cumalar önce :)
Dün itibari ile aradıgım arabaya kavuştum sonunda.. Allah isteyen herkese en iyisini en kısa sürede versin..
Biraz zorluklar oldu ama en sonunda kavuştuk araca. Birazda pahalı ama :)) İçim rahat bir araba aldıgım ıcın 2 2.5 mılyara takılı kalmadım... 15.000 km de 38 e aldım arabayı :)) Şimdi kasko peşinde kosuyorum fakat 2100 TL altına kasko yok.. Oda RAY SİGORTA.. Acaba nasıldır fikri olan varmı..

Kimseye Kaza bela göstermesin Allah
Araçta :) uzaktan kumandalı bı egzost sıstemı var :D pek sevmem ve anlamam oyle seylerı ama ılerı dogru o egzosu satabılırım :)) Cok gaza gectırıyor benzını dusundurmuyor.. :D bana gore degıl.. :) Kapalı dolasıyorum o yuzden...

Son olarak :)) Aracın en kötü yanı :) Arka camında *** yazması :) Eski sahibi ridera takılmıs bı ara.. evlenınce bırakmıs..
Sokmekte ıstemıyorum ız kalır dıye.. Sokersem ız kalır mı ???

Sedat kardeşim öncelikle aracını güle güle kullan hayırlısı olsun... içine sindiyse sorun yok... önemli olan araca ısınmaktır bi de bence... kazasız belası kullanmanı temenni ediyorum... Kasko neden öyle pahalı çıkmış ya anlamadım... benim aracın 1870 lira gibi bişey çıkmıştı... hasarsızlık indirimlerinden faydalandık eski kaskoların 1374 liraya düştü. Allianz da... istersen arkadaşıma sorayım bilgilerini yazarsan... camdaki sticker uzun süre yapışık kaldıysa bir şekilde gölge bırakıyor camda yapışkanlarını temizlesen bile çıkmıyor...

hayırlı olsun. yapıştırıcının izi kalmaz diye düşünyorum. biraz özen biraz kimyasal tamamdır. kasko çok pahalıymış ya :S ben olsam yaptırır mıydım???

Sticker sökmeden önce arka cam ıstıcıyı acın ve sökün iz filan bırakmaz korkmayın bıraksa bile kolonyayla alkolle silersiniz. Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Geri
Üst Alt