Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sonunda aldım Leonumu.. :D

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında sermet34 tarafından paylaşıldı.

1. sermet34

sermet34 SCW Üyesi

118
    53
    28
    Arkadaşlar herkese hayırlı cumalar önce :)
    Dün itibari ile aradıgım arabaya kavuştum sonunda.. Allah isteyen herkese en iyisini en kısa sürede versin..
    Biraz zorluklar oldu ama en sonunda kavuştuk araca. Birazda pahalı ama :)) İçim rahat bir araba aldıgım ıcın 2 2.5 mılyara takılı kalmadım... 15.000 km de 38 e aldım arabayı :)) Şimdi kasko peşinde kosuyorum fakat 2100 TL altına kasko yok.. Oda RAY SİGORTA.. Acaba nasıldır fikri olan varmı..

Kimseye Kaza bela göstermesin Allah
    Araçta :) uzaktan kumandalı bı egzost sıstemı var :D pek sevmem ve anlamam oyle seylerı ama ılerı dogru o egzosu satabılırım :)) Cok gaza gectırıyor benzını dusundurmuyor.. :D bana gore degıl.. :) Kapalı dolasıyorum o yuzden...

Son olarak :)) Aracın en kötü yanı :) Arka camında *** yazması :) Eski sahibi ridera takılmıs bı ara.. evlenınce bırakmıs..
    Sokmekte ıstemıyorum ız kalır dıye.. Sokersem ız kalır mı ???

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    hayırlı uğurlu olsun...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Hayırlı uğurlu olsun sitede erdinç @RickPierOneiL arkadaşımız var sigorta kasko işleriyle uğraşan ben şahsen kendisine yaptırdım. Elinden geldiğince yardımcı oluyor.

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  4. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Arka camda sticker var anladığım kadarıyla... Söktükten sonraki kalıntıyı bir bez yardımı ile boyaya değdirmeden (gerçi benim aracın boyasına zarar vermedi, ben boya üzerindeki sticker kalıntısına uygulamıştım) TİNER ile silerseniz iz kalmaz... Hayırlı olsun.

5. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    hayırlı olsun , söktüğünüzde hafif bir yapışkanlık kalabilir sticker sonuçda oda normal 1-2 defa silerseniz ıslak mikrofiber bez ile o yapışkan tabanda kalkıcaktır , iz bırakmaz

6. emustafa10

emustafa10 SCW Üyesi

108
    29
    28
  7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırlı olsun..

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    hayırlı olsun [MENTION=24667]RickPierOneiL[/MENTION] bakar halleder

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Aracınız hayırlı olsun stickerı çıkardıktan sonra islak bezle silindiğinde sorun kalmaz

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    araban hayırlı olsun iz olayınıda cam olduğu için kolonyalı mendille bile çok rahat halledersin

forumda kasko konusunda yardımcı olabilecek pırlanta gibi arkadaşlarımız var görünce mutlaka yazacaklardır sende forumda aram motorundan yazarsan kasko konusunda yardımcı olabilecekleri görürsün tekrar hayırlı olsun tekerleklerin düz basssın

Sayfayı Paylaş