Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda aldım Leonumu.. :D

Ben suana kadar hıc kasko kullanmadım hayatımda :D o sebeple bu fıyatlar cıkıyor.. Yasım 27 (30 yas altı)
arac Leon olunca (risk sınıfı artıyor) Bu sebeple en uygun 2280 lira cıktı.. Yapı krediden.. Trafık sıgortasıda 613 cıktı :) Vergısı 413 = 3300 lira :D araba geldi bana 41500 e :D Abi bizim muhterem develetimiz vergileriyle kaskosuyla :D 41 lıra odedıgım arabaya :D 29,800 kasko degerı bıcıyor.. :D Kul hakkı değilmi bu :D

Neyse abi.. sunları odeyeyımde arabadan bırsey anlayamadım bunlarla ugrasmaktan.. Uzaklasayım arabanın keyfını cıkarayım :D 1 sene :D son yıne kasko ve vergıler kapımı calacak :D

hocam senin araca 29.800 değer bicmiyor yanlısın var . aracın leon 1.4 tsi style değil mi ? 35.400 olması lazım ;) 29.800 den olursa sıkıntı olur bilgin olsun tekrar hayırlı uğurlu olsun Allah olmayanlara da nasip etsin

hocam senin araca 29.800 değer bicmiyor yanlısın var . Aracın leon 1.4 tsi style değil mi ? 35.400 olması lazım ;) 29.800 den olursa sıkıntı olur bilgin olsun tekrar hayırlı uğurlu olsun allah olmayanlara da nasip etsin

:) haklisin kadin aracin modelini yanlis girmis o gun..sonradan çözdük olayi. 34500 cikiyor.. Amin :)

Geri
Üst Alt