Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sonunda 1.8t fr

şu an üzerindeki oldukça küçük tam akü kadar cupra intercooler ı ile alakası yok ama takarkan yine iyi araştırmak lazım

offf bır 15.000 olsa gırısıcem ılk bakımdan sonra ama ıstemekle kalıyorum su sıralarda :) 8000deyız cunku...

Bu arabayı antalyada satılıkken almak için aradım ankaraya satıldı dediler babamda o sıra antalyada tatildeydi al getir olucaktı ama kısmet olmadı:) ama aracın sana geldiğini görünce sevindim çünkü yabancıya gitmesini istemiyeceğimiz bi araç bu maşallah Allah kaza bela vermesin inşallah....:eek:key: araç fena yürüyo;)

walla aracı opsiyonlatmıştık 15 gün sonrada gittik aldık iyikide almışız güzel araba güzel motor :Dama biz almasak bile yine yabancıya gitmiyecekmiş

walla aracı opsiyonlatmıştık 15 gün sonrada gittik aldık iyikide almışız güzel araba güzel motor :Dama biz almasak bile yine yabancıya gitmiyecekmiş

Aynen öle kapora yolluycaktım dediler 10gün opsiyonlandı sonra tekrar aradım belki alınmamıştır falan diye ama araç bakımı yapıldı gitti mi ne dedi ordaki ilgili arkadaş :) ama şimdi aracın sana geldiğini görünce üzülmedim en azından görebileceğimiz kıymetinin bilineceği biyerde :) Ankaraya kısmet olurda bi gelebilirsem uğrarım yanına benim yedisülale ankarada ama bayadır gelemedim :)

:D:Dkısmetmiş bizeymiş işte türkiyede araç koymicaz alıcaz tüm seatları ayrıca anlaraya gelirsen kendi aracınla gelde tozutturalım iki :)

Geri
Üst Alt