Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sönmeyen lastik basınç uyarısı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ahmett879 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

353
    261
    63
    s.a cümleten. 2013 model ibizamin lastik basinc uyari lambasi yandi lastiilere hava bastim ve set tusuna basılı tuttumbher zanki gibi. normalde uyari ışığı sönerdi ancak simdi söner gibi olup hemen tekrar yanıyor 1 saniye içinde. acaba lastik mi patladı ama lamba yandıktan sonra 5 saat arac durdu ve sonra 50km civari daha yol gittim bi sıkıntı farketmedim. acaba nedendir? normalde lastigin havası inse bile sete basili tutunca hava basmadigim halde yeni durumu hafizaya alip isik sönerdi ama sönmüyor.. cevaplariniz icin simdiden teşekkürler

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. fhs

fhs SCW Üyesi

199
    129
    43
    sigortasını bi kontrol et

Bunu beğendi. ahmett879 bunu beğendi.
  3. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    her lastiğin araca bağlandığı yerde bir sensörü var, o sensörlerden biri sapıtmıştır muhtemelen, kablosu falan da çıkmış olabilir.

4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    takılı kalmıştır :) sigortasını bulabilirseniz sökün takın en son carede servis iki sn de siliversinler

5. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

353
    261
    63
    tamamdır hallettim tesekkur ederim herkese

6. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    nasıl hallettiniz ahmet bey paylaşırsanız konu askıda kalmasın lazım olan arkadaşlara da ışık olur yoksa neden burdayız :) tşkler emeğine sağlık...son yorumundan sonra konuya kilit vuruyorum kı bir daha hortlatmasınlar....

7. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

353
    261
    63
    servisle de görüştüm telefonla. arkadas aracı çalıştır 5dk rölanti de çalışsın daha sonra set tusuna 5sn basılı tut dedi. sete bastım yine sönüp tekrar yandı ama 5sn basılı tutunca tamamen söndü. sorun böyle çözüldü. zaten servisteki arkadaş belli ki daha önce de görmüş bu problemi hemen nasıl düzeleceğini söyledi ve tek seferde halloldu. :)

8. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    reset atmayı bende cok seviyorum...çok tşkler emeğine sağlık...konu düzeldiğine göre kapıya asma kilidi vurak gari :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş