Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sonax ve meguairs urunlerde ındırım

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arkadaslar hepsıburadada sonax ve meguairs urunlerınde guzel ındırımler var 30tl uzerıne kargo bedava ve 50tl uzerınede eldıven hedıye edıyor

Sonax Hızlı Cila 288200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Xtreme Nano - Araç İçi Temizleyici - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Jant Temizleyici (429200) 500ml - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Araç İçi Temizleyici 321200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Konsantre Şampuan 314300 1000ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Süper Güçlü Cila 250 Ml - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Döşeme Temizleyici Köpük 306200 400ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Lastik Parlatıcı Jel - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax 543200 Motor Temizleyici 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Torpido Temizleyici Mat ( 283200 ) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Hızlı Cila 288200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Çizik Giderici Pasta ( 75 Ml ) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Sonax Süper Parlatıcı Cila - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

bunlarda meguairs tekı ındırımler sadece ıse yarar ve ındırımdekı urunlerdır
    Meguiars Water Magnet Microfiber Kurulama Bezi 852000 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Gold Class Uzun Ömür Lastik Parlatıcı,Koruyucu Jel SİMSİYAH! 857516 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Ultimate Compound Çizik Giderici Pasta 8517216 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Torpido,Plastik,Kauçuk,Vinil Koruyucu 8514512 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Ultimate Spray Cila 8517516 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Su Tutmayan Sıvı Boya Koruyucu Cila 8518216 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiars Gold Class Deri Yüzey Temizleme Ve Koruma 857214 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Wax - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiar's Ultimate Quik Detailer® Hızlı Yüzey Temizleyici Ve Koruyucu - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguiar's Mikrofiber Yıkama Eldiveni - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    Meguairs Halı ve İç Döşeme Temizleyici Sprey859416 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Dedee, masmavi, TSI68 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Torpido koruyucu düşünüyorum.

3. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    faydalı bir paylasım teşekkürler

Bunu beğendi. atay78 bunu beğendi.
  4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    vallaha urunler oldukca uygun fıyatlı otogold sıtesıyle karsılastırdım ordanda uygun ve kargo ucretsız 50tlnın ustunede hedıyesı var meguairs lastık parlatıcı boya koruma ve sampuanını gozum kapalı herkeze tavsıye edrım onun dısında sonaxın hızlı cılasını tavsıye edrım ayrıca meguairsın vınıl kaucuk parlatıcısınıda oneırırım

5. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43

Senin araca taktığın spoiler cupra spoiler mı şu şekilli olandan?

6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Benım aractakı cupra spoıler

7. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Resmi yok mu arkadan yandan üstten bir görsek ? :D

8. by_cagdas

by_cagdas SCW Üyesi

92
    59
    18
    Ben sürekli meguairs ürünleri kullanıyorum alışverişi http://www.meguiars.com.tr/ online sitesinden yapıyorum şimdi fiyatları karşılaştırdım hepsi burada 2-3 4 bazı ürünlerde 10 tl kadar daha ucuz fakat meguairs sitede en son facede paylaş diyor %10 indirim veriyor kargo bedava ilgili siteden bu güne kadar 750 tl alışveriş yapmışım tüm ürünlerini denedim kullandım fakat Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Waxharika bir ürün üzerine tanımam

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hım cagdas abı hepsı buradada suan uygun bende ıkı urun sıparıs verıcem bende meguairsten cok menunum bırcok urununu kullanıyorum ve gercekten cok kalıtelı bıde park ampulu var lınkını versem bızım araclara olup olmuycagını soleyebılırmısın
    Osram T10 Turuncu Dipsiz Park Ampul Seti - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

10. by_cagdas

by_cagdas SCW Üyesi

92
    59
    18
    parklara oluyor bu kardeşim arıza ışığı da yakmıyor ben parklara beyaz gündüze farına turuncu taktım güzel oldu sen bir tak ona göre bende yaparım meguairs ne düşünüyorsun sana tavsiyem her yıkamadan sonra ultimate-spray-cila var püskürt sil püskürt sil :eek:

Sayfayı Paylaş