Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sonax ve meguairs urunlerde ındırım

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar hepsıburadada sonax ve meguairs urunlerınde guzel ındırımler var 30tl uzerıne kargo bedava ve 50tl uzerınede eldıven hedıye edıyor

Sonax Hızlı Cila 288200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Xtreme Nano - Araç İçi Temizleyici - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Jant Temizleyici (429200) 500ml - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Araç İçi Temizleyici 321200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Konsantre Şampuan 314300 1000ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Süper Güçlü Cila 250 Ml - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Döşeme Temizleyici Köpük 306200 400ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Lastik Parlatıcı Jel - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax 543200 Motor Temizleyici 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Torpido Temizleyici Mat ( 283200 ) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Hızlı Cila 288200 500ML - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Çizik Giderici Pasta ( 75 Ml ) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Sonax Süper Parlatıcı Cila - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

bunlarda meguairs tekı ındırımler sadece ıse yarar ve ındırımdekı urunlerdır
Meguiars Water Magnet Microfiber Kurulama Bezi 852000 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Gold Class Uzun Ömür Lastik Parlatıcı,Koruyucu Jel SİMSİYAH! 857516 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Ultimate Compound Çizik Giderici Pasta 8517216 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Torpido,Plastik,Kauçuk,Vinil Koruyucu 8514512 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Ultimate Spray Cila 8517516 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Su Tutmayan Sıvı Boya Koruyucu Cila 8518216 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiars Gold Class Deri Yüzey Temizleme Ve Koruma 857214 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Wax - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiar's Ultimate Quik Detailer® Hızlı Yüzey Temizleyici Ve Koruyucu - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguiar's Mikrofiber Yıkama Eldiveni - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Meguairs Halı ve İç Döşeme Temizleyici Sprey859416 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Torpido koruyucu düşünüyorum.
vallaha urunler oldukca uygun fıyatlı otogold sıtesıyle karsılastırdım ordanda uygun ve kargo ucretsız 50tlnın ustunede hedıyesı var meguairs lastık parlatıcı boya koruma ve sampuanını gozum kapalı herkeze tavsıye edrım onun dısında sonaxın hızlı cılasını tavsıye edrım ayrıca meguairsın vınıl kaucuk parlatıcısınıda oneırırım

vallaha urunler oldukca uygun fıyatlı otogold sıtesıyle karsılastırdım ordanda uygun ve kargo ucretsız 50tlnın ustunede hedıyesı var meguairs lastık parlatıcı boya koruma ve sampuanını gozum kapalı herkeze tavsıye edrım onun dısında sonaxın hızlı cılasını tavsıye edrım ayrıca meguairsın vınıl kaucuk parlatıcısınıda oneırırım

Senin araca taktığın spoiler cupra spoiler mı şu şekilli olandan?

Ben sürekli meguairs ürünleri kullanıyorum alışverişi http://www.meguiars.com.tr/ online sitesinden yapıyorum şimdi fiyatları karşılaştırdım hepsi burada 2-3 4 bazı ürünlerde 10 tl kadar daha ucuz fakat meguairs sitede en son facede paylaş diyor %10 indirim veriyor kargo bedava ilgili siteden bu güne kadar 750 tl alışveriş yapmışım tüm ürünlerini denedim kullandım fakat Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Waxharika bir ürün üzerine tanımam

Ben sürekli meguairs ürünleri kullanıyorum alışverişi http://www.meguiars.com.tr/ online sitesinden yapıyorum şimdi fiyatları karşılaştırdım hepsi burada 2-3 4 bazı ürünlerde 10 tl kadar daha ucuz fakat meguairs sitede en son facede paylaş diyor %10 indirim veriyor kargo bedava ilgili siteden bu güne kadar 750 tl alışveriş yapmışım tüm ürünlerini denedim kullandım fakat Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Waxharika bir ürün üzerine tanımam

hım cagdas abı hepsı buradada suan uygun bende ıkı urun sıparıs verıcem bende meguairsten cok menunum bırcok urununu kullanıyorum ve gercekten cok kalıtelı bıde park ampulu var lınkını versem bızım araclara olup olmuycagını soleyebılırmısın
Osram T10 Turuncu Dipsiz Park Ampul Seti - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

parklara oluyor bu kardeşim arıza ışığı da yakmıyor ben parklara beyaz gündüze farına turuncu taktım güzel oldu sen bir tak ona göre bende yaparım meguairs ne düşünüyorsun sana tavsiyem her yıkamadan sonra ultimate-spray-cila var püskürt sil püskürt sil :eek:

Geri
Üst Alt