Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sonax - Kurtköy Dumankaya Trend Şubesi

Konu, 'Memnunum' kısmında whiteline-XL tarafından paylaşıldı.

1. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Arkadaslar arabami zor kış koşullarindan buldugum firsat ile bugun yikattim.

Sonax - Formel 21 denen sistem ile disi temizlendi ve şahane bir sonuç aldım.

Akşam eve geldigimde annemin tepkisi oglum arabana boya korumami yaptirdin dedi.

Dusunenler icin şiddetle tavsiye olunur.

2. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Valide hanim da arabadan baya anliyor sanirim, zira benim annem 40 yil gecse boyle bir yorum yapamaz. :)

Bu arada yapilan islem ve maliyeti hakkinda ufak bir bilgi verebilirsen sevinirim.

Bunu beğendi. ÇeyrekAltın bunu beğendi.
  3. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Komple cilali sungerli yikama yapiyor kurulaniyor sonrasinda yogurt kivamindaki bir solüsyonu sunger ile araca uyguluyor ve kuru mikrofiber bez ile iyice yediriyor toplam 30 tl. Bu arada yikama esnasinda bildiginiz buyuk marketlerde sattigi cilali sampuan ile yikiyor , ic mekanda bilindik sonax urununu kullaniyor. Lastiklerede silikon veya sut degil ozel kaucuk bakim jeli ile temizliyor camlarida ozel temizliyici sprey ile temizliyor. Normal cilali yikama 20 tl formel21 - 30 tl ye yapiliyor.

fotoraflar herşeyi açıklıyor. bugün babamın arabasınıda yıkkatık onada formel 21 yapıldı.

formel den önce:

formel den sonra:

[​IMG][​IMG]

Bunu beğendi. Küheylan bunu beğendi.
  4. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Bu kadar yapilan isleme 30 TL cok iyi. Yarin arabayi yikatmam lazim benim de, karin butun kiri uzerinde. Vakit bulabilirsem yarin aciklarsa gidebilirim, malum bana biraz uzak. :)

5. Çağlar Uluçay

Çağlar Uluçay SCW Üyesi

397
    62
    28
    biliyorum bu uygulamayı sercan abi cidden çok etkili ve güzel .. güle güle kirlet :)

6. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Bu bahsettigim uygulama tum sonaxlarda var. Ben yarin babamin arabasinida goturecem yaptiracam cok iyi fiyat veriyorlar.

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Sagol Çağlarcim darisi seninde basina insallah:) bu arada tavsiye ederim

8. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Arkadaşlar fotorafları ekledim.