Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonax - Kurtköy Dumankaya Trend Şubesi

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Arkadaslar arabami zor kış koşullarindan buldugum firsat ile bugun yikattim.

Sonax - Formel 21 denen sistem ile disi temizlendi ve şahane bir sonuç aldım.

Akşam eve geldigimde annemin tepkisi oglum arabana boya korumami yaptirdin dedi.

Dusunenler icin şiddetle tavsiye olunur.

Valide hanim da arabadan baya anliyor sanirim, zira benim annem 40 yil gecse boyle bir yorum yapamaz. :)

Bu arada yapilan islem ve maliyeti hakkinda ufak bir bilgi verebilirsen sevinirim.

Valide hanim da arabadan baya anliyor sanirim, zira benim annem 40 yil gecse boyle bir yorum yapamaz. :)

Bu arada yapilan islem ve maliyeti hakkinda ufak bir bilgi verebilirsen sevinirim.

Komple cilali sungerli yikama yapiyor kurulaniyor sonrasinda yogurt kivamindaki bir solüsyonu sunger ile araca uyguluyor ve kuru mikrofiber bez ile iyice yediriyor toplam 30 tl. Bu arada yikama esnasinda bildiginiz buyuk marketlerde sattigi cilali sampuan ile yikiyor , ic mekanda bilindik sonax urununu kullaniyor. Lastiklerede silikon veya sut degil ozel kaucuk bakim jeli ile temizliyor camlarida ozel temizliyici sprey ile temizliyor. Normal cilali yikama 20 tl formel21 - 30 tl ye yapiliyor.

fotoraflar herşeyi açıklıyor. bugün babamın arabasınıda yıkkatık onada formel 21 yapıldı.

formel den önce:

IMG_0166.jpg

IMG_0165.jpg

IMG_0164.jpg

formel den sonra:

IMG_0170.jpg

IMG_0169.jpg
IMG_0168.jpg

IMG_0167.jpg

Bu kadar yapilan isleme 30 TL cok iyi. Yarin arabayi yikatmam lazim benim de, karin butun kiri uzerinde. Vakit bulabilirsem yarin aciklarsa gidebilirim, malum bana biraz uzak. :)

biliyorum bu uygulamayı sercan abi cidden çok etkili ve güzel .. güle güle kirlet :)

Bu kadar yapilan isleme 30 TL cok iyi. Yarin arabayi yikatmam lazim benim de, karin butun kiri uzerinde. Vakit bulabilirsem yarin aciklarsa gidebilirim, malum bana biraz uzak. :)

Bu bahsettigim uygulama tum sonaxlarda var. Ben yarin babamin arabasinida goturecem yaptiracam cok iyi fiyat veriyorlar.

Geri
Üst Alt