Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sonax Kampanya !!

Konu, 'Sohbet' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Arkadaşlar sonax ve coca cola bir iş birliği yapmış.Arabasına boya koruma yaptıracak olanlar ve arabasını yıkatanlar için çok güzel bir kampanya ..
    Kampanyanın Detayları:
    Akaryakıt istasyonlarında satılacak 6’lı COCA COLA’ların içinden çıkan kampanya kuponu ile bayilerimize gelecek müşterilere;
    - Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması 260 TL’ye yapılacaktır. Bu uygulamayı yaptıran müşterilere sonrasındaki 3 Yıkama Ücretsiz olarak yapılacaktır.
    Veya
    - Kampanya kuponu ile SONAX Bayisine gelen müşteriler %50 indirimle Yıkama Uygulamasını 10 TL’ye yaptırabilecektir.

2. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    Ben ziebart ta boya koruma yaptırmayı düşünüyodum ama nerdeyse bu yarı fiyatı.. sonax iyimidir daha önce uygulama yaptıranlar bilgi verebilir mi acaba?

3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Ben 3 ay önce yaptırdım kampanya vardı 279 tl ye .Arabam çok kötü durumdaydı siyah renk yüzünden şimdi ise çok güzel oldu .İşçilikte önemli tabiki İstanbuldaki erak sonaxı tavsiye ederim leventteki ben gittiğimde Şahanın bentley' sine ve ferrari f430 a boya koruma yapıolardı..

4. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Peki iç kuaföre kampanya yokmu...? bana iç kuaför lazım varmı sponsor..?:)

Sayfayı Paylaş