Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Susturucu yardım

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracımda downpipe taktıktan sonra son susturucum iyi bişey olmadıgı için ses çok kötü çıkıor acilen son susturucu almalıyım sesi çok çıkmayan bişey istiyorum çünkü orta susturucuda kullanmıorum ve saglı sollu çıkışlı olucak
resimdekiler gibi bişi arıyorum remus sebring vs...

Sesi çok cıkmasın dıyorsun ama Remus ve Sebrıng arıyorsun.Özellikle remus butun polisleri başına toplayabılır.Senın ıstedıgın supersprınt ama fıyatları cok abuk sabuk rakamlarda....Benım aracın sadece son susturucu kısmına 565 euro fıyat verdiler.

Ekli dosyalar

• 37190_444959234791_587089791_4877524_1995695_n.jpg
    37190_444959234791_587089791_4877524_1995695_n.jpg
    73.7 KB · Görüntüleme: 42
umut ses güzelde son çıkışı saglı sollu yapılması gerek onu burda yapamıolar

Abi o zaman sana Adana yolları gözüktü :D

arka kazan iptali ile ses bu kadar az çıkabiliyor mu yahu? peki muayenede ne diyorlar bu durum için? Birden ısındım mı ne?

ben sesi kısık dinlemiştim işyerinde, ses pekde az değilmiş yahu. kaşıntım geçti :) uzun yolda kafam şişer benim bu egsozla.

Faruk Ab sen tatli b ses istersen orta susturucuyu iptal et sonra susturucuyu enlemesine tam ortadan kesip orta borunun ustune montaj yap oldu bitti?? Orta ssturucu iptal olmus olur disardan bakinvada orta susturucu varmis gibi gorulur

Geri
Üst Alt