Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Susturucu Kargo

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
İstanbul'dan son susturucu kargolanması gerekiyor (Ankara'ya). Arkadaşım daha önce 35 TL kargo ücreti ödediğini söyledi ve fiyat bana çok geldi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da en ucuz hangi firma ile getirtebilirim?

PTT kargo başka birşeyle gönderme yada Sürat kargo ;)

ptt karga gayet iyi ;) ben izmire 9 kiloluk koli yolladım 6,75 Tlye we pazartesi öğlen 44 gibi werdiğimde çarşamba 12 gibi izmir urla pttde oluyo ...

valla yurtıcıyle ben yay yolladım ve aldım bırısı 15tl tuttu kucuk kutu dıgerı buyuk oldugundan 20 kusur tutmus. ptt en ucuz yollusu ayberk herhalde.

ptt bilmiorm ama özel kargo şirketlerinde 35 tl normal gibi ağırlığa göre fiyatlandırılıyor çünkü.

otobüse versinler ayberk aştiden karşılarsın :), ucuzunu arıyosan ptt işini görür kardeşim

Geri
Üst Alt