Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son susturucu iptali hk.

Aracim egzozda stock durumda. Vanali egzozun dezavantajlari var mi yok mu o da kesin degil kimisi performans dususu yasatiyor diyor hem kapalida hem aciktayken. Ayrica vanali 400liradan asagi yok ama son susturucu iptali 4te 1 fiyatina. Acip kapatma olayim olsun diye fazladan 300-350 lira vermek ne kadar mantikli supheliyim.
Stock ise ve sadece ses icin neden gereksiz bir islem aciklar misiniz? Kusura bakmayin egzoz konusunda cahilim.

Çünkü sadece sustucu iptal ettirip performans artışı sağlayamazsın hepsi bir bütündür. Ses için gereksiz dememin sebebi budur. Araban bağırır ama gitmez yani bağıran şahinlerden bir farkın olmaz. Ayrıca polis bunu hiç affetmez söyleyim. Bende de 1.4 TSI vardı. Yazılım+downpipe+orta susturucu iptal+AEM CAI vardı. Böyle setup yapacaksan yaptır. Fakat 125lik tsi'dan çok fazla birşey çıkmıyor 155 bg alabiliyorsun en fazla bu dediklerimle beraber komple egzoz yaparsan 160 belki çok değişmez daha da fazla yüklenilmez. Bundan sonrası zaten turboya girmek oluyor onlarda çok tuzlu işler. Benim sana tavsiyem yaptırma.

Çünkü sadece sustucu iptal ettirip performans artışı sağlayamazsın hepsi bir bütündür. Ses için gereksiz dememin sebebi budur. Araban bağırır ama gitmez yani bağıran şahinlerden bir farkın olmaz. Ayrıca polis bunu hiç affetmez söyleyim. Bende de 1.4 TSI vardı. Yazılım+downpipe+orta susturucu iptal+AEM CAI vardı. Böyle setup yapacaksan yaptır. Fakat 125lik tsi'dan çok fazla birşey çıkmıyor 155 bg alabiliyorsun en fazla bu dediklerimle beraber komple egzoz yaparsan 160 belki çok değişmez daha da fazla yüklenilmez. Bundan sonrası zaten turboya girmek oluyor onlarda çok tuzlu işler. Benim sana tavsiyem yaptırma.

125 hplik motorun performansi bana yeterli geliyor. Ogrenci icin yeterli geliyor bana. Surekli gazlayan birisi degilim benzin fiyatlaindan oturu.. Performansim dusmesin egzozdan da guzel ses alayim diyorum. Komple sistem gibi olmasa da sciroccolara benzer bir ses alayim diyorum. Sahinciler gibi tabi olmasin. Performanstan ziyade ses onemli benim icin tabi performans kaybi da istemem. Boyle bir talep karsisinda son susturucu iptali yapmami onermez misinz hala :)

125 hplik motorun performansi bana yeterli geliyor. Ogrenci icin yeterli geliyor bana. Surekli gazlayan birisi degilim benzin fiyatlaindan oturu.. Performansim dusmesin egzozdan da guzel ses alayim diyorum. Komple sistem gibi olmasa da sciroccolara benzer bir ses alayim diyorum. Sahinciler gibi tabi olmasin. Performanstan ziyade ses onemli benim icin tabi performans kaybi da istemem. Boyle bir talep karsisinda son susturucu iptali yapmami onermez misinz hala :)

+1 ?

Herhangi susturucu iptalinde aracin garantiden cikma durumu soz konusu mudur ?

buda son iptali gayet güzel sesi var ama kat iptali nedir bilmiyorum bide kat iptali yaptırmadan böyle ses çıkarsa süperr...

anlayanlar bi yardımcı olursa teşekkürler...

Kat iptali isine sicak bakmiyorum ben. Gerekli sikistirma olmadigi icin stock aracta performans kaybi yapiyor diyenler var.
Arkadaslar yok mu yardimci olacak yahu ?

Bu forumda susturucu iptaline başvuran yok mu ya da çevresinden tecrübesi olan yok mu arkadaşlar?

Susturucu iptalinde aracın garantiden çıkması sözkonusu mudur? Bilen birileri yok mU ???

Geri
Üst Alt