Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Susturucu İptali

tiephoon

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar,

Ben geçen hafta arka çift çıkışlı difüzör montajı yaptırdım ve bu esnada tuning firmasından 2 adet ikili Akrapovic egzoz aldım. Fakat son susturucunun bir tarafa bakan iki çıkışı olduğu için aldığım iki egzozu çalışır şekilde monte etmenin tek yolu son susturucuyu ekarte etmek gibi duruyor.

Bunun için de ya direk iptal edip egzozları bağlatacağım ya da araya varexli veya spor susturuculu bir uygulama yapabilirim diye söyleniyor egzozcular tarafından. Kimseye de güvenemediğimden sizlerin fikrini almak istedim.

Aracım 2017 1.4 EcoTSI ACT DSG Leon FR bu arada.

Ben çok egzoz sesi duymak istemiyorum, inceden bir hırıltı gelse yeter. Son susturucu iptalinin direk bunu sağladığı söyleniyor aslında ama arabayı bağlatmaya sebep olacak bir hırıltı mıdır bu onu merak ediyorum. Bir de aşağı yukarı ne kadara mal olur, fiyat bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar herkese

Tayfun

Yolun düşerse bostancı da gider egzoz var mustafa usta.SCW dedinizmi size en doğru olanı söyler.
05375289257. veya benim adımı söyleyin

Son susturucu iptali polisle uğraştırmaz. Alt ve orta devirlerde tatlı bir sesi olur. Aksine üst devirlerde çok sesli değil. Tadında.

Geri
Üst Alt