Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son gelen bildirim Lpg tank ömrü 15 yıl

Emree3825

Kayıtlı Üye
lpg tanm ömrü 15 yıl olarak düzenlendi ve yürürlüğe girdi yeni düzenlemeyle gaz dolum ağzıyla ilgilide değişiklik oldu şuan net bir bilgi yok kesinleşince tekrardan bilgilendiririm

Olsun daha iyi olmuş bence daha kısa olsa daha iyi olurdu

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olsun daha iyi olmuş bence daha kısa olsa daha iyi olurdu

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 yıldan 15 yıla cıkması acıkca çok saçma olmuş

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

güncel hali 10 yıldı 15 yıla çıkartıldı halkın tepkisiyle sanırım bu düzenleme geldi ama bizim milletimiz hep masraf çıkmasın diye bakıyor metal bir malzemenin zamanla çürüyüp paslanıp sağlının tehlikeye girdiğini düşünmüyor

15 yıl biraz uzun olmuş. içerisinde sürekli likit duran bir metanın yıpranma oranı masraf olarak görünmemeli. canımızı, canlarımızı taşıyoruz o araçlarda.. bir yerden kısarken maalesef daha büyük masraflar/kayıplar yaşanıyor..

tüvtürk te vize için gittiğimde araç geçmedi, sağ ön lastik içerden bombe yapmış.

Adama dedim ya kardeşim uğraştırma, ne zararı olacak, tamam gidip değiştirip geleyim dedim, adamın verdiği cevap çok etkilemişti beni;

abi, bu bizim değil, sizin kusurunuz. sizin taşıdığınız canları sizden çok düşünüyoruz emin olun.

hepsi bu zihniyette değildir ama bu adamın sözü beni çok etkiledi. o yüzden 15 yıl bana çok geldi..

Geri
Üst Alt