Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Dakika: Sony: ''Butun playstation database'indeki kullanici bilgileri calindi!''

ben hatırlamıyorum kredi kartı bilgilerini verip vermediğimi

zaten son zamanlarda gün yüzü göremiyoruz PS3'te . Fifada online oynıyayım diyorum bağlanmıyor servera. Deli etti adamı...

ps store dan alıs verıs yapmamıssanız kart bılgısı gırmesınızdır ben gecen pazar aldım ps i,psn ye kayıt olurken kart bılgısı de gırmedım hıc.klasık maıl adres falan filan

ben ıkı yıl once falan psn den bir şey satın almıştım ama kartım kayıtlı mı değil mi bilmiyorum..

kart bilgilerini bu alışveriş sitelerinin kaydetmesi kadar saçma bir durum yok ... aslında nedeni belli, insanlara ne kadar kolaylaştırırsan ödeme yapmayı (bkz kredi kartı) o kadar kolay harcarlar.. online sitelerde sanal kart kullanın arkadaşlar mutlaka

Geçmiş olsun. Kart kullanan arkadaşlar, kartlarını iptal ederlerse daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

hAY aLLAH yaa bende bişiler almıştım psn den ama sonra kart bilgilerini silmiştim acaba bişey olurmu. Hay ben bu Sony nin.....

Geri
Üst Alt