Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Somadaki maden işçilerimiz için dua edelim..

Allah yardımcıkarı olsun ailelerine cocuklarına bagışlasın

Beni EDS'ler İYİ TANIR

Allah yardımcıları olsun

Madencilik sektöründen biri olarak çok üzücü bir durum. Her yıl bu haberleri malesef alıyoruz.

Allah rahmet eylesin umarım daha fazla can kaybı yaşanmaz :(

Allahım ölenlerin günahlarını affet geride kalanlara sabır ihsaneyle.yaralı olanların ailelerine kavuşması için yardımcı ol.

Bulunduğum yere çok yakın Soma ilçesi... ve Çevre köylerden bir çok çalışan var o madende... tanıdıklarım... arkadaşlarım... ve ölü sayısı daha da artabilir çünkü yoklama defterinden araştırmışlar 201 kişinin haricinde 300 veya daha fazla insanın olmadığı çıkmış... Allah bunların belasını versin... insan hayatı bu kadar ucuz işte bu ülkede... kara düzen madenler var hala... ahşap destek kullanılıyor... Peru gibi bir ülkede göçük altında kalanları 69 gün sonra çıkartmışlar... neden çünkü onların toprak altında kalanları 100 gün yaşatabilecek kapasitede odaları var... onların destekleri ahşap değil metal... yangın çıktığında ahşap destekler yanıp kül oluyor göçük oluyor... amaaannn diyecek birşey bulamıyorum artık... Allah bütün kalanlara sabır versin... ölenlere de Rahmet eylesin...

Bulunduğum yere çok yakın Soma ilçesi... ve Çevre köylerden bir çok çalışan var o madende... tanıdıklarım... arkadaşlarım... ve ölü sayısı daha da artabilir çünkü yoklama defterinden araştırmışlar 201 kişinin haricinde 300 veya daha fazla insanın olmadığı çıkmış... Allah bunların belasını versin... insan hayatı bu kadar ucuz işte bu ülkede... kara düzen madenler var hala... ahşap destek kullanılıyor... Peru gibi bir ülkede göçük altında kalanları 69 gün sonra çıkartmışlar... neden çünkü onların toprak altında kalanları 100 gün yaşatabilecek kapasitede odaları var... onların destekleri ahşap değil metal... yangın çıktığında ahşap destekler yanıp kül oluyor göçük oluyor... amaaannn diyecek birşey bulamıyorum artık... Allah bütün kalanlara sabır versin... ölenlere de Rahmet eylesin...

Malesef Türkiye'de ahşap destek kullanıyorlar abi maliye düşürmek için.

ne denir bilemiyorum ama allah rahmet eylesin geride kalanlara sabir versin rabbim inşallah sayı daha da artmaz ama bu kadar insanın ölmesine vesile olanlar cezalandırılmalı hemde en ağır şekilde

Geri
Üst Alt