Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Somadaki maden işçilerimiz için dua edelim..

ALLAH sabır versin geride kalanlara ailelere çocuklara analara babalara.vefat eden emekçilerimize ALLAH tan rahmet dilemekten başka ne gelirki elden ... :(

Olayın yakınında olan biri olarak söylüyorum... açıklanan şimdilik 232 görünüyor... ancak öğlen itibariyle 300 ü geçmiş durumda haberiniz olsun... infial olmaması adına rakamı herzaman yaptıkları gibi olabildiğince az gösteriyorlar...

Allah rahme eylesin. Göz göre göre gelen katliam. Daha istifa eden falan da yok........Bunlar normal fıtratında var bu işin diyorlar dalga geçer gibi...

Her geçen gün canlı bir kişi çıkmasını umut ediyorum. Geride kalan bütün insanlara baş sağlığı diliyorum bu bütün ülkenin yasıdır bütün aileler yaralanmıştır. Bu son olsun dediğimiz bütün olaylarda hayatlarını kaybeden kardeşlerimize allah rahmet etsin ailelerine sabır versin.

Birde arkadaşlar ben yas ilan edildiği günden bu yana sol aynama siyah bez bağladım ve yasta olduğumuzu göstermek istiyorum ve sizlerden de böyle yapmanızı istiyorum duyarlı olmak aynı zamanda göstermek gerekmektedir.

Allah tekrarını yaşatmasın. İnşallah sorumlu olanlar cezalarını çeker.

Geri
Üst Alt