Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

soma tarih 13 mayıs 2014

kirlisakal

Kayıtlı Üye
acımızın üzerinden aşa yukarı 1 seneyi gecirdik.internette gezinirken bbc televizyonun olay anı kargaşanın kamera görüntüleri yayınlanmış şimdi gördüm.bir avuç kömür için eve ekmek için girilen 1 km madenin cıkış ve kargaşanın kaydettiği videoyu izlerken inanın ne dicemi bilemıyorum.bunların içinde bir tane akrabamız var allah rahmet eylesin.insan hayatı ne kadar ucuz dimi...rabbim yaşam haklarını elinden alanların illa rabbim soracak.ölüm haktır gerçektir.ama böyle acı ölüm olmaz diyorum.sizden ricam siyaset ya da buna benzer yorumlar yapmamız...herkes neyin ne olduğunu biliyor...sadece acımızı paylaşın yeter

bu da ölen madenci akrabamın oğlu...eniştemizin biricik torunu...ilk zamanlar zorlanmıştı doktorlar psikatrisler sayesinde düzeldi maşşalahı var.insan hayatı boyle bişi.doğduktan sonra koca bir ömür geciyor...hayatta nelerle karşılanıyor bir tek yüce rabbim biliyor.ölcemiz günü bilsek zaten çatlarız yaşayamayız
11016090_825731594186899_2664198699127050898_n.jpg

Yazıcak çok şeyler varda burası yeri değil..ALLAH Rahmet eylesin

Allah rahmet etsin ailesine sabır versin

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Başınız dağolsun kardeşim... Ben de bir Bergama lı olarak durumu çok iyi biliyorum... Gerçeklerin ortaya çıkmssı gerekli aslında ama Allah hepsine gani gani rahmet eylesin... Kalanlara da sabır versin...

Mekanları cennet olsun geride kalanlara da sabır versin
Cezasız bir adalet içim el vermiyo kötü kötü şeyler dicem yoksa

Geri
Üst Alt