Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

solo türk ve anadolu kartalları çalışmam

ekine sağlık..güzel olmuş

FF 5.5 oynuyorsun sanırım kardeşim sen gel yanıma bı gun ben sana gerceklerının ıcıne bındırıyım:)..

FF 5.5 oynuyorsun sanırım kardeşim sen gel yanıma bı gun ben sana gerceklerının ıcıne bındırıyım:)..

sivil kısımdayım daha çok :) vede uçak sadece eğitim simulatorunda kullandım ama gerçek uçakla kokpitte 1000 den fazla uçmuşluğum vardır :eek:

model Aerosoftun ypmış olduğuı modeldir skin ise yalaşık 1 günde sıfırdan autocad ile çizip photoshop ile renklendirdiğim

oyun : fsx

ve alttaki resimdede Tüm Türkiye tarafımdan sıfır dizayn edilmiş olup Dünyanın en büyük ADDON udur! 50 adet çift katman dvd den oluşan 420GB lık bir set!

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...3835196465_527851464_8059327_1984040901_n.jpg

Geri
Üst Alt