Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Solmuş Sararmış Far Plastiği Parlatma

vay arkadaş nerdesin yağ dünnden beri kayıpsın oğlum sesin soluığun çıkmıyor ne oldu sana puhahapuhaha

Dışardaydım hep iki gündür serkan reis yeni geldim telden girmiyorum siteye nato yolunda biri gazlıyodu çok baktım ama sen degildin oda siyah puhaha sen digerini ima ediyorsan baka yerde yarısacaz merak etme bu sefer adam gibi arabalarda sıkıntı yok =)

bu uygulamayı kendim elle yapınca netice alamadım,benim kaportacıya söyledim makina ile 5 dk cam gibi yaptı... :)

adamı madara ettiniz tabi çıkmaz biraz tölerans tanır adam ya puhahapuhahapuhaha:şoför:şoför

paşam sen kaanı bi görsen tam bir f1 pilotuydu kaskı felan getimiş evden dedik adm zaten 50 kg hepimize birkaç tur bindirir ama kaanım fıs çıktı be kardeşim :rolleyes::eek:key:

Geri
Üst Alt