Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol stop

öncelikle gecmiş olsun...sol stop camı kırıldıysa cam bulmanız mumkun değil takım halınde satılmaktadır.bulsanız bile sırıtır.çıkmacılara bakabilirsiniz ya da sıfır orjınal servisden....arabadan cıkma olarak forumda üyelerimizden bulmanız şans işi gibi zor.dilerseniz parça kodunu verir servisten sorabilirsiniz

geçmiş olsun.
servis yada çıkmacıdan bulmanız lazım

Tesk arkadaslar servise sordum 180 tl dediler cikma biryerlere bakicam artik bulabilirsem

Malum sitede birsürü var ikinci el satılık bi göz at kardeşim

Beni EDS ler İYİ tanır

çıkmada ne derece ii olur bilinmez.cunku uzaktan bakınca biri değişik biri değişik olarak gözünüze çarpabilir.malum plastik kapaklı farlardır uyum sağlar mı bu da sizi göz hitaben rahatsız etmezse sıkıntı yok.benım tavsıyem 180 lira olan sıfır otjınal parçayı cıkma olarak kaça satarlar bilinmez.doğuşun seat yedek parçadaki politikası en cok cıkmacıları sevindiriyor.buna dur diyecek babayiğit aranıyor :D

çıkmada ne derece ii olur bilinmez.cunku uzaktan bakınca biri değişik biri değişik olarak gözünüze çarpabilir.malum plastik kapaklı farlardır uyum sağlar mı bu da sizi göz hitaben rahatsız etmezse sıkıntı yok.benım tavsıyem 180 lira olan sıfır otjınal parçayı cıkma olarak kaça satarlar bilinmez.doğuşun seat yedek parçadaki politikası en cok cıkmacıları sevindiriyor.buna dur diyecek babayiğit aranıyor :D
Burda sanayi gittim bugun biryerde vardi o alt tarafi kirilmis 120 dedi sasirdim ankara yada istanbul bulabilirim ancak uygun fiyata

Hocam facebook tada yazdin sanırım, mk3 Leon için cikmaci vs kovalama 180 lirayı ver,güzelim Leona yamaya gerek yok..

Geri
Üst Alt