Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol on tekerden gelen ses

Buna benzer bir problem 2008ford focusta arka taraftan gelen bir ses sakirti seklinde uzun ugraslar sonucu balatadan cikti
Bendede bir huy var 15 gunde bir 4 diske ve balatalara balata spreyi sıkarım gıcır gıcır olur benim ön taraftaki ses z rotlardan ama arka sağ kapinin oraya kilolu biri oturdumu gart diye ses geliyor daha da ses gelmiyor.Araç garajda 1-2 gün yatsın arka tarafa ilk oturmada gart yapıyor,soğuyunca takozlar lastikler herhalde mat bir duruma geçiyor.Gart sesinden sonra inip bir daha oturdumu ikinci defada bu sefer ses gelmiyor acayip durum.

Arkadaşlar 2012 1.2 TSI dsg aracım var aranıza yenı katıldım bu arada herkese kazasız belasız günler dilerim. Sol ön tekerden uğultu geliyor vitesi boşa alıyorum hala geliyor ara ara geliyor ama tamirci dinledi bişey yok dedi. millet yok şanzuman bilmem ne diyor aracı daha alalı 15 gün olmadı tamamen servis bakımlı tırstım ya bi yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar 2012 1.2 TSI dsg aracım var aranıza yenı katıldım bu arada herkese kazasız belasız günler dilerim. Sol ön tekerden uğultu geliyor vitesi boşa alıyorum hala geliyor ara ara geliyor ama tamirci dinledi bişey yok dedi. millet yok şanzuman bilmem ne diyor aracı daha alalı 15 gün olmadı tamamen servis bakımlı tırstım ya bi yardımcı olurmusunuz
sol ön yaa aks,ya da porya bilyası :) muhtemelen porya bilyası ...rot balans ustası durumu soyleyecektir..ya da kolay bir yontemi var arabayı havaya kaldırın lastiği cevirin elinizle akmıyorsa porya :)

sol ön yaa aks,ya da porya bilyası :) muhtemelen porya bilyası ...rot balans ustası durumu soyleyecektir..ya da kolay bir yontemi var arabayı havaya kaldırın lastiği cevirin elinizle akmıyorsa porya :)
tekeri havaya kaldırdık fakat otomatık olduğu için dönmez teker dedi.adam dinledi bilemedi yok diyor ama ben inatla var diyorum 45-50 ile giderken geliyor ses sonra gidiyor

Geri
Üst Alt