Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol kapıdan veya camdan gelen tıkırtı benzeri ses!!!!!

benim ibizada şoför kapısında gelen ses iç kapı kolundan geliyor yüksek sesle müzik dinlediğimde titriyor :)

Cam yatağındaki kauçuklar özelliğini yitirmiş ya da düşmüş olabilir... eğer cam yarım açıkken yapıyorsa o sesi mutlaka oradadır problem...

Cam yatağındaki kauçuklar özelliğini yitirmiş ya da düşmüş olabilir... eğer cam yarım açıkken yapıyorsa o sesi mutlaka oradadır problem...

Benim cam açıkken silkelenme yapıyo. Diğer kapılar kullanılmadığından sağlam kalmış sanırım. Sol ön kapı pert:rolleyes:

bnde tam kaplıyken yapıyor sankı cam bostada saga sola salınım yapıp vuruyor gbı

alt tarafı çok gevşeyip boşta kaldıysa cam tam kapalı iken de yapabilir kardeşim... tek çözümü kapı açılacak ve cam kanalı tekrar kauçuklanıp sabitlenecek...

benim cam tam kapalıyken yapıyo bu sesi... arkadaş daha sıfır araba 8500 km anca yaptık ne cabuk kapıdan bacadan ses gelmeye başladı? sinir oldum. Çözen arkadaş varmı?

benim arabanın 4 kapısı ve bagaj sesinden şıkır şıkır sesler geliyordu servise götürdüm çözemedi kilitlere wd 40 sıktım şimdi arabada gram ses yok

deniycem yarın wd40 ı kilitlere sıkıcam.

Geri
Üst Alt