Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol cam düğmesi çalışmıyor

Mustafaaba

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamun aleyküm Seat İbiza elegans aracım
Aracımın sol cam açma düğmesine bastığım zaman camlar açılmıyor ayrıca ışıklarıda sönük yanıyor bastığım zaman tamanen sönüyor Işık’ları sağ camım ve anahtardan kontrol sağlıklı bir şekilde çalışıyor daha önce başına gelen varsa yardım ederse sevinirim teşekkür ederim

İsiklarida yok diyorsunuz. Muhtemelen cam düğmesi bozuk. Işık yansa ve yine cam düğmesi calismasaydi kontak spreyi ile temizlenmesi faydalı olabilirdi. Aynı durum arka camlar ile ilgili ise çocuk kilidindende kaynaklanabilir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Işık’lar yanıyor ama sönük yanıyor anahtara bastığım zaman tamamen sönüyor Hocam sol camın düğmesini söktüm sağ camda denedim çalışıyor anlam veremedim ben bu işe

Işık’lar yanıyor ama sönük yanıyor anahtara bastığım zaman tamamen sönüyor Hocam sol camın düğmesini söktüm sağ camda denedim çalışıyor anlam veremedim ben bu işe
Kablo temassizligi olma ihtimali yüksek sigorta lari kontrol edin gevşeklik varmı diye birde arka tarafta röleler var sigorta kutusunun orayida bir gözden geçirin eğer ölçü aletiniz varsa voltaj kontrolü yapabilirsiniz solcam anahtara gelen kablolara

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

sol ön cam düğmesini sağ tarafa takamazsınız 2 li veya 4 lüdür arka camların düğmesi aynıdır

Sorunu çözdük sol camın motor beynini çıkış vermiyormuş onu iptal edip direk +verince düzeldi

Geri
Üst Alt