Sol cam 1.kademe sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sol cam 1.kademe sorunu

aj817

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba ibiza aracımda tek tuşla cam otomatik kapanıyor fakat açılmıyor açmak için elimi tuşta devamlı tutmam gerekiyor arkadaşlarım dediği basılı tutma metodunuda denedim yine düzelmedi artı dikkatimi çeken birşey daha oldu sürücü tarafı olsun yolcu tarafı olsun sağ camı 1. kademede istediğim kadar indirip kaldırabiliyorum 2. Kademede ise otomatik inip kalkıyor fakat sürücü tarafı yani sol camın 1. kademesi hiçbir şekilde camı indirip kaldırmıyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
Öncelikle herkese merhaba ibiza aracımda tek tuşla cam otomatik kapanıyor fakat açılmıyor açmak için elimi tuşta devamlı tutmam gerekiyor arkadaşlarım dediği basılı tutma metodunuda denedim yine düzelmedi artı dikkatimi çeken birşey daha oldu sürücü tarafı olsun yolcu tarafı olsun sağ camı 1. kademede istediğim kadar indirip kaldırabiliyorum 2. Kademede ise otomatik inip kalkıyor fakat sürücü tarafı yani sol camın 1. kademesi hiçbir şekilde camı indirip kaldırmıyor
Geçmiş olsun sürücü tarafında olan düğmenin içinde oksitlenme olmuş sanırım yada tırnak kırılmıştır düğmeyi değiştirince sorun düzelecektir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim1453

Kayıtlı Üye