Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sol ayna kırıldı...

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün akşam kamyonetin biri sol aynayı kırdı ve kaçtı, plakasını da alamadım ne yazık ki:( aynanın kablosu falan kopmadı, bende idareten tekrar yerine oturtup sıkıştırdım, bantladım..Böyle gitmez tabi ne yapmalıyım sizce,izmir karabağlarda çıkma olur mu,ya da başka bi seçenek ? bi fikri olan var mı?(Araç: 2013 ibiza)

Arkadaşlar dün akşam kamyonetin biri sol aynayı kırdı ve kaçtı, plakasını da alamadım ne yazık ki:( aynanın kablosu falan kopmadı, bende idareten tekrar yerine oturtup sıkıştırdım, bantladım..Böyle gitmez tabi ne yapmalıyım sizce,izmir karabağlarda çıkma olur mu,ya da başka bi seçenek ? bi fikri olan var mı?(Araç: 2013 ibiza)
Umarım çıkma bulursun ibizanın fiyatını bilmiyorum ama leon için 450tl istemişlerdi

kurye ile elden teslime verildi

gecmiş olsun sana bişi olmasın ayna önemli değil......katlanır özelliği yok dikiz ayna özelliklerinden bahsedermisin ...ısıtma elektrikli katlanır vs...bakayım kaç para
[doublepost=1452160970,1452160781][/doublepost]
3 parça halinde satılıyor...sana lazım olanı söle fiyatını bakam
bbbbbbbbbbbbbb.png
[doublepost=1452161131][/doublepost]1 nolu parça 433.18 kuruş ..................... diğerleri sağlamsa değiştirmene gerek yok

evet cana gelen mala gelsin, napalım artık.. ayna katlanır değil,ısıtma da yok,standart bi ayna yani:) 1 nolu parçada sıkıntı var, diğerleri sağlam..Teşekkür ederim yardımın için

gecmiş olsun sana bişi olmasın ayna önemli değil......katlanır özelliği yok dikiz ayna özelliklerinden bahsedermisin ...ısıtma elektrikli katlanır vs...bakayım kaç para
[doublepost=1452160970,1452160781][/doublepost]
3 parça halinde satılıyor...sana lazım olanı söle fiyatını bakam
Ekli dosyayı görüntüle 10490
[doublepost=1452161131][/doublepost]1 nolu parça 433.18 kuruş ..................... diğerleri sağlamsa değiştirmene gerek yok

geçmiş olsun arkadaşım..
nasıl bi karaktere sahip bu insanlar anlamıyorum...
telefon numarasını yazsa, ben çarptım diye not bıraksa n'olur yani..
insanlık denen bişi kalmamış milletimizde...

geçmiş olsun arkadaşım..
nasıl bi karaktere sahip bu insanlar anlamıyorum...
telefon numarasını yazsa, ben çarptım diye not bıraksa n'olur yani..
insanlık denen bişi kalmamış milletimizde...

Teşekkür ederim, sağolun.. Adam gözümün önünde vurdu, farkedince de hızla uzaklaştı,ben tabi ne olduğunu anlayıp plakayı alana kadar adam uçtu...Gelip özür dilese belki canın sağolsun diyicem ama işte hak huku bilmez insan dolu etraf, olacağı varmış. can sağolsun:)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Sadece elektrikli ayna için orjinal olsun diye 450 vermedim ben. Hoc yan sanayisi bile 200 lira... Made in india

Geri
Üst Alt