Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sol arka fren lambası arızası

Emree3825

Kayıtlı Üye
araç 4600 km de henüz fren lambası arızası veriyor sanırım tümseklerden geçerken ampül gevşedi stop u nasıl sökerim

araç 4600 km de henüz fren lambası arızası veriyor sanırım tümseklerden geçerken ampül gevşedi stop u nasıl sökerim

Araç garanti kapsamı dahilinde olduğundan müsait bir zamanda servise uğrarsanız daha iyi olur bence. Servisler garanti kapsamı dışına çıkarmak için fırsat kolluyor zaten

stopa bir tokat attımı yanıyor ampül gevşek sadece onun içinde servise gitmek istemiyorum bir yandanda tehlikesi var araçta yanan ön park lambası ufacık ampüldür kendisi aracın yanmasına sebep olduğunu gördüm

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
stopa bir tokat attımı yanıyor ampül gevşek sadece onun içinde servise gitmek istemiyorum bir yandanda tehlikesi var araçta yanan ön park lambası ufacık ampüldür kendisi aracın yanmasına sebep olduğunu gördüm

Türk işi tamir her zaman işe yarar hocam :) Şaka bir yana, elektrik tesisatı riskli bir konu dediğiniz gibi. Ama yine de müdahale etmek isterseniz, bagaj kapağını açtığınızda arka farlara denk gelen keçe tarzı kapakları göreceksiniz. O kapakları çıkartarak farlara ulaşabilirsiniz. Aşağıda da LEON araçlar için far sökmenin anlatıldığı rehber video mevcut.

bende böyle bir video arıyordum stopu sökecek yeri buldumda kırıp dökmemek için uğraşmadım elimizde kalmasın sonra :D

klips yerlerini bildikten sonra sıkıntı yok 1 sene borusan otoda kaporta toplamada çalıştım girip çıkmadığımız yer kalmadı el becerimiz var şükür maksat doğru hamleleri yapıp sıkıntı çıkarmamak :D

Geri
Üst Alt