Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol arka fren dİskİne gİren taŞ korkuttu

survivor

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

geçtiğimiz cumartesi antalyadan istanbula dönerken afyondan sonra biraz taşlı mıcırlı bir yola girdik yavaşladık ama devam ettik. 200 km kadar sonra iznik e yakın mola verdik. kalkarken arabadan gelen sesler acayip korkuttu!! sanki arabanın arkasından birşeyler kopacak gibi seslerdi, metal metale çarpıyordu.

Arabanın gidişatında hiçbirşey yoktu ama seslere içim gidiyordu. kesilmeyince SEAT YOL YARDIMI aradım.

Yüksek ihtimal diske taş girdiğini söylediler fakat isterseniz sizi servisimize yönlendirelim içiniz rahat etsin dediler. ben de tamam dedim c.tesi akşamı saat 8 de izmit KULLAR servisini açtılar. sağolsun karadenizli bir arkadaş ta çok yardımcı oldu, gittiğimde ses kesilmişti.Yine de lastiği çıkardı diskin olduğu yeri kontrol ettik ve de taşın çarptığı bölgeleri gösterdi. taş kendiliğinden uçmuş ben de rahat etttim.

Seat Yol yardıma ve de KULLAR İZMİT servisine çok teşekkürler...

helal olsun kapalı olan bir servisi açtıkları için tebrik ederim :)

geçmiş olsun bu arada

Cidden tebrıkler adamlar kapalı servisi acmıslar size de çok geçmiş olsun ...

gerçekten tebrikler :) benimde geçen öyle aklım çıktı demekki çok müsait bir yapıda bizim diskler içine taş almaya :D çok rahatsız edici sürekli bi sesle allahtan durup ileri geri yapınca ses kesildi ve anladım taş girdigini araya :)

çok teşekkürler, aynen arabanın parçaları kopuyor sandım bir de benim jantlar 17 inch kolların arası daha açık.

servisi açmaları da gerçekten çok iyi birşey, arkadaş maçı izliyoruz abi ama olsun dedi :)

Bolu'da gezerkende benim başıma gelmişti. :D İnsan o sesi duydukça canından can gidiyo :D

aynı şey benimde başıma geldi. tekerlek döndükçe tak tak diye ses geliyordu sol ön tekerden. ama araba yalpalıyordu birde. sonra kendi kendine geçti. bir dahada yapmadı. arabanın yalpalaması benim aklımı karıştırıyor. acaba taş sıkışınca yalpalama yapar mı?

araç 15 günlükken tatile çıktım. aynı sorun bendede oldu. geliboluda yol çalışması vardı. orada girdi. bagaj ful dolu sökmek zor geldi lastiği çanakkaleye kadar gittim. baktım olacqak gibi değil aslanlar ford servisine girdim. rica ettim. günlerden cumartesi ve servis kalabalık. ikiletmeden hemen aracı lifte alıp lastiği söktüler ve tornavida yardımıyla taşı çıkardık. tüm ısrarlarıma rağmen ücrette almadılar. fordu hiç sevmememe rağmen sırf bu inceliğinden dolayı aslanlar otomotive sonsuz teşekkürler

geçmiş olsun seat a da teşekkürler

Geri
Üst Alt