Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol ön tekerden tak tak tak ses geliyor

TayfurAtlı

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Aracım 2011 megane coupe.
2 ay önce 3.5cm H&R yay taktırmıştım. Sorun yaydan mı değil mi bilmiyorum
Yolda giderken sanki sol ön tekerde birşey arabaya çarpıyor ve tak tak tak tak ses geliyor.. Yolda giderken direksiyonu sola çevirdiğimde ses artıyor.. gaza basınca ses kesiliyor gazdan ayağımı çekince ses yine başlıyor. Frene bastığımda da ses kesiliyor ayağımı çektiğim an tekrar başlıyor sanki tekere birşey takılmış gibi tak tak tak tak ses geliyor..
Moralim acayip bozuldu pazartesi servise götürcem arabayı... Bana bu konuyla ilgili yardım edebilcek olan varsa minnettar kalırım
Ondan öncesinde de vites geçişlerinde tak diye sesler geliyordu

Herkese iyi forumlar. Saygılar, sevgiler..

yaylar takıldıktan sonra rot ayarı yapıldı mı ?

konuyu görenler konu hakkında fikir yürütürler :) benim tek düşüncem rottu ..geçmiş olsun

benim jetta ma yay soküp taktıktan sonra direksiyonu çevirip gaza basıp aracı kaldırırken tak tak tak ses geliodu rot kafaları kırılmıştı acaba sennkide böle bi durummu

benim jetta ma yay soküp taktıktan sonra direksiyonu çevirip gaza basıp aracı kaldırırken tak tak tak ses geliodu rot kafaları kırılmıştı acaba sennkide böle bi durummu

sanırım öyle bi durum ben de tam bilmiyorum.. sen ne yaptın ne kadara mal oldu rot kafalarını değiştirmek

Geri
Üst Alt