Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol önden gelen entresan ses :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taniverson

Kayıtlı Üye
Başlıkta yazdığm gibi bir kaç saat önce ışıklardan hareket etmemle beraber sol ön taraftan sanki bir şey kopmuş ve sürtüyormuş gibi ses gelmeye başladı:/ Öncesinde hiçbirşey yoktu gayet normaldi tekerleği söktüm baktım ama bir şey görünmüyor aksilik yok herşey yerliyerinde ve sağlam ama sanki jant arasına taş girmiş gibi sürekli sürtüyor ve 20 km hızı geçince ses gelmeye başlıyor :/ Bakalım yarın ne olduğunu öğrenecez.. Sizce ne olabilir arkadaşlar :/:confused:

balatalarda sıkıntı olabilir belki .? servis yolunu tutmak lazım .

sorun bulundu ve bugün öğleden sonra inş hallolacak... sağ porya bilya gitmiş hatta ölmüş :/ Bir anda olması enteresan açıkcası hiç birşey yokken bir anda olması servisten parça fiyatı 328 tl denildi konya attarlar servisinde yedek parça elemanıyla tanıdık biri vasıtasıyla 280 tl ye alındı parça bugünde değişim gerçekleşecek inşallah....

geçmiş olsun

konuyu müsadenizle kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt