Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

soğuk havalarda sabahları kapım açılmıyor

Bazı Arkadaşlarımız Sıcak-Kaynar Su tavsiye etmiş öyle bişey yapmayın arkadaşlar o teknikler buz tutmuş herhangi bir parçayı şoklamak demektir evet işiniz göürlür ama ya boyayı, ya camı çatlatır.. yada döktüğünüz malzemenin ömründen yersiniz.. cam için buz çözücü spreyler var onları tavsiye ederim.. Kapıların açılmaması da Fitillerden kaynaklanır WD 40 işe Yarar..

bence fitillerle alakası yok çünkü kapı kilidi bırakmıyor.dün wd 40 ile iyice yağlattım bakalım nasıl olur.

kapı menteşe ve istinatlarına aslında amacı elektrik fişlerinin temizliğindekullanılan kontak sprey uyguladım işe yaradı dogrusu.

merhabalar bende 2000 cordoba var aracı austos ta aldım..hersey güzeldi taki kış gelene kadar,,hergün aynı sıkıntıyı cekiorum,würth marka sprey aldım olmadı,lastık temizleme spreyi sıktım olmadı basit bişey pudra yaptım sonuç sıfır...3...4 saatliine çarsıya gidiosunuz tekrar döndüünüzde donmus,rezil oldum sinirden alıyasım geliyor köklü bi özüm varmı teşekkürler...

Bayburttayim -40 ta dahil açılıyor kapılarım bagaj haric 2003 toledo. Ama benim arababın fitilleri komple değişmiş ona bağlıyorum

2000 model ve altı seat ve vw lerde sıkça görülen bir durum. Çözümü zor. Ben neler denemiştim poloma. En sonunda sattım.

2010 leon da arka kapı açılıyor, açılan tarafın kapı kolu çekik kalıyor, o yüzden zorlamıyorum hiç. camlarda hakeza öyle, açmadan gidip geliyorum.

Arkadaşlar kapı fitillerine inceden bir vazelin sürün işe yaracaktır

Fitilleri tazeleyin kaynar su dokmek cozum degil aksine araca zarar cunku soguk olan bolgeye asiri sicak geldigi an plastik bolum catlama yapip kum gibi dokulme yapabilir. Wd40 sıkmıssiniz zaten en iyisi cozum odur oda olmazsa fitil tazeleyin yada servisten bir akil danisin derim

Geri
Üst Alt