Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

soğuk havalarda sabahları kapım açılmıyor

Konu, 'Cordoba' kısmında sembolik05 tarafından paylaşıldı.

1. sembolik05

sembolik05 SCW Üyesi

4
    1
    3
    soğuk havalarda sabahları ön kapılar açılmıyor
    arka kapıdan giriyorum arabaya 15-20 dk çalışıp ısındıktan sonra açılıyor
    fitildendir dediler ama fitil değil kilit mekanizmasından diye tahmin ediyorum kilit donması gibi birşey olabilir mi bilgisi olan var mı
    teşekkürler

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    geçmiş olsun.
    hiç yaşamadım ama bilgisi olan muhakkak cevap yazacaktır.

3. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    kapılardaki plastikler bazen donuyo bende de oluyo ama sizinkinde sadece ön kapıların öyle olması ilginç gerçekten.sıcak su dökerek açıyorum ben başıma geldginde.kolay gelsin

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    kapı menteşe ve istinatlarına wd40 veya zeytinyağı sürün sorun geçer...

5. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Ben geçen gece arabanın kapılarını açamadım elimde bi buz çözücü sprey var kapıların aradan sıktım 2 dk geçmeden açıldı

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    fitilller bir pamuk yardımı yağlayın ayada WD40 ile yapın işlemi

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    ayaz yapıyorsa normal bizim burada hep ayaz var ve arabanın kapısını bazen açarken ağır ağır açıldığını görüyorum geçenlerde çok sağlam ayaz yaptı bagajı açtım kendi kendine gerilmedi elimle ittim yarıda kaldı donmuştu bagaj kapağı. :) donuyodur bi kaynar su dök abi hemen açılsın. sizin orada çokmu ayaz var.?

8. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    geçen sabah benimde başıma geldi.ama kilit mekanizmasında sorun var bence daha elektrikçiye göstermedim.ilk açtım açılmadı kilitledim basılı tuttum açıldı.yani biraz kafasına göre takılıyor.:(

9. sembolik05

sembolik05 SCW Üyesi

4
    1
    3
    ilginiz için teşekkürler arkadaşlar şimdi bir sprey buldum sıktım ama 2-3 gündür ayaz yok bu sorunu da ayaz da yapıyor. sonucu bildirecem

10. nqs

nqs SCW Üyesi

49
    13
    8
    aynen benimde başıma geldi. kafasına göre sağ veya sol ön kapılar, ama donduğu için yapıyor kilit mekanizmasından değil, fitilleri yağlamak lazım :)

Sayfayı Paylaş