Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

So long Gary Moore

Konu, 'Müzik' kısmında swotr tarafından paylaşıldı.

1. swotr

swotr Misafir

58 Yasindaki Irlanda'li sanatci 6 Subat 2011'de Ispanya tatilinde uyku sırasında hayatını kaybetti.. Still Got Blues, One Day ve Parissienne Walkways her zaman dinledigim basucu sarkilarimdandi adeta..

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Hmm hoşuma gitti gerçekten güzelmiş bu... Diğerlerine bakıcam şimdide teşekkürler Ender abi...

3. swotr

swotr Misafir

rica ederim Tarik.. cok erken yasta veda etti, muzikleri ruhumuzu beslemeye devam edecek

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bır yıldız daha kaydı ne yazıkkı,herkesın kulagına calınmıs en unlu parcasıydı stıll got the blues

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Cocukluğumdan Gencliğime geciş döneminde zevkle dinlediğim müzikti,Gary Moore unda tüm dünyada tanınmasını sağlayan parca still got the blues ti.

6. Şengül

Şengül SCW Ladies SCW Ladies

20
    2
    3
    evet güzel bir parça,,üzüldüm,,,,,,,,,:(

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    çok sevdiğim sanatçılardan biriydi..üniversite yıllarınde ne dinlerdim..

Toprağı Bol Olsun

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Önemli gitaristlerden biriydi. Küçük bir yanlışı düzeltmek istiyorum Gary Moore İrlanda Cumhuriyetinden değil Britanyanın Kuzey İrlanda bölgesindendir..

9. swotr

swotr Misafir

evet kuzey irlanda belfast dogumlu ama irlandali diye biliyorum.. simdi baktimda, yabanci haberlerde de genelde irish guitarist seklinde geciyor.. bbc turkce dahi irlandali diye gecmis haberi http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2011/02/110207_gary_moore.shtml bob geldof'un aciklmasi "Moore was without question, one of the great Irish bluesmen" her neyse, cok da onemli degil nereli oldugu efsanevi bi gitaristi kaybettik genc yasta.. genc diyoruz gerci bu yas'in yarisinda 28 29 unda gelmis gecmis en iyi gitaristlerden jimi hendrix de veda etmisti gezegene

Sayfayı Paylaş