Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Soğuk pres hakkında

Evet hocalarım soğuk pres hakkında düşünceleriniz nelerdir kaç cm e kadar preslenebilir yararları zararları nelerdir şimdiden teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben metal işindeyim bana çok saçma gelen bir olay bu pres yaptıra bilir yayın esneme mukavemetini değiştirirsin ilk zamanlar iyi olur uzun sürede sıkıntılı olacaktır
Birde presli yayı eski haline getiriyoruz diyorlar ya işte ona bitiyorum ben eski açıklığına gelir ama metal genel yapısı bozulur sert bir çukurda kırılma yaşana bilir
Şahsi fikrim önermem ama birçok kullanan var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben metal işindeyim bana çok saçma gelen bir olay bu pres yaptıra bilir yayın esneme mukavemetini değiştirirsin ilk zamanlar iyi olur uzun sürede sıkıntılı olacaktır
Birde presli yayı eski haline getiriyoruz diyorlar ya işte ona bitiyorum ben eski açıklığına gelir ama metal genel yapısı bozulur sert bir çukurda kırılma yaşana bilir
Şahsi fikrim önermem ama birçok kullanan var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Cevabınız için sağolun hocam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt