Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Snow Foam

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında Ziya tarafından paylaşıldı.

1. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Arkadaşlar, şimdiye kadar aracımı basınçlı yıkama makinesi ile hep kendim yıkadım. En son karcher snow foam (fırçasız yıkama köpüğü) ürününü kullandım. Gayet güzel köpük yapıyor, temizliği ve de parlaklığı da gayet güzel bir ürün. Bu ürünü yakın zamanda bitirdim ve tekrar snow foam almam gerekiyor. Daha önce aşağıdaki ürünleri kullanmış ya da tecrübesi olan arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.

1- Karcher Snow Foam : Ürün 1 Lt kutuda satılıyor yukarıda da yazdığım gibi fiyat/performans konusunda iyi sayılır. Alman malı olduğu için baya güven veriyor. Litre fiyatı 22 TL

2-Atas DLS 150 Bu ürünü hiç kullanmadım. Sağda solda epeyce övüldüğü gibi arabanın cilasına zarar verdiğini bi yerde okumuştum. Bu markanın bir de DLS 125 ve Proteo denilen iki türü daha var. Litre fiyatı 10 TL

Bunların haricinde başka marka deneyip te iyi sonuç alan varsa o markaları da değerlendirebilirim.

2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sen bu urunlerı makınaylamı kullanıyorsun makınasızmı

3. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Bu ürünlerden şimdiye kadar karcher'inkini kullandım. Yine karcherin basınçlı yıkama makinesi (K2.425 serisi) var onunla kullanıyorum. Bol bol köpürte köpürte. :)

4. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Bende makine var ama kullanamadım kova usulü Nigrin cilalı sampuan kullanıyorum, bir de Sonax. Nigrin köpürmüyor ama içinde cila olması sebebiyle güzel parlatır.

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    nedense hep eriniyorum kendim yıkamıyorum hiç

6. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Sonaxı malum biliyorsunuzdur. Çok güzel köpürüyor. Elle yıkamada ben de tavsiye ederim.

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hocam Makinesidemi var sizde bunun :confused:

8. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Evet. Makinesi de var, arac yikama inanilmaz cok keyifli bir hale geliyor. Bugün de siparişimi verdim. Atas proteo 5 kg aldım. Bir deneyelim. Memnun kalırsam tavsiye ederim.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Polisaj makinasıda vardır Sende ?

Sayfayı Paylaş