Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sms ile Alacağın Aracın Geçmişini Öğren

Ben KAZA yazıp 5664'e yolladım gelen cevabı aynen aktarıyorum :

"34BD2683 plakalı araca ait KAZA kaydı bulunamadı. KAZA TCKimlikNo veya KAZA TrameIhbarNo yazarak da kaza durumunu sorgulayabilirsiniz". Harfiyen yazdım mesajı :D

NOT : Eski leonumun plakası idi kaskodan ön tampon, far değişmişti ama gelen cevap böyle.

Tabi bir de kayıt dışı hasarlar var arkadaşlar unutmayalım. Bilgi güzel bir şey ama şifahen kontrol etmeden araç almayın sakın.

Mert abi benim plakayı yazmama rağmen neden çıkmadı acaba? Ben kaskodan size yaptırmıştım. Şöyle olmuştu kasko dışı aracı yaptırdım ben muhatap oldum servise ben ödeme yapmıştım tabi daha sonradan ben ödemeyi geri aldım. Bununla alakası olabilirmiki...

moruk peki ucretlendirme nasil ? 50 lira almasinlar bir mesaja :D

bu uygulamaya bakarsanız benim arabamda 4 hasar cıkacak 3 ü çizikten dolayı boyama bunun 2side tamponlar resimler mevcut ama elin adamı inanmazki 4 tane hasarın var der cıkar ben bu gidişle bu arabayı satamam:S

Aktarilan Bilgi insallah ihtiyaci Olan arkadaslarin isine yarar paylasim icin tesekkurler

tabi o araç yetkili serviste işlem yaptırmışsa öğrenebiliyosunuz bunu..yoksa kaza yapıp sanayide toplanmış bi araç için böyle bi durum söz konusu değil...

aracın plakası birden fazla kez değişmiş ise sorun oluyormu?

Geri
Üst Alt