Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sm spacer

Spacer olayı bana hep ters gelmiştir..
Karı koca arasına giren yastık gibi geliyor :) 1. Lastik ile disk (göbek vs) arasına bir şey koymak risk gibi..
ama illa jant dışarda olsun diyorsam da ET ölçüsü farklı jant koyma taraftarıyım.
Ama öyle de sürtüyor spacer da da sürtüyor.
Karar sizin.

Son cumleyi anlayamadim ben bide ben disarda olmasi icin dusunmuyorum. Arac alcaldiginda cok icte kalmamasi icin gozume degisik geliyor .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

spacer denilen zamazingo jantın disk ile arasında ki mesafeyi arttırmak (açmak) adına kullanılıyor.. ET değeri ile oynamak aslında (jant göbek ölçüsü disk mesafesi aralığı)
Şimdi spacer taktığınızda jant ile disk arası mesafe örneğin 1cm açılıyorsa ET değeri farklı bir jant bulduğunuzda aynı açıklığı spacer takmadan da yaşarsınız.. ama şu an benim aracım içinde ben olduğumda lastik aralarına parmak girmiyorken sürtme yapmıyor çünkü ET değeri orjinal yani spacer yok lastikler içerde. ama dışarda olsa çamurluk ağızlarına sürtme yapıyor..

Bunu bilmiyodum ogrendigim iyi oldu peki yay taktigimda arabaya 3-4 ksii binersek sikinti olucak mi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla bende olmuyor.. dediğim gibi lastikler içerde. muayeneden de
araç yere çok yakın HAFİF KUSUR şeklinde geçiyor sürtme olmadığından.. önceki araçlarımdan tecrübe ile sabittir..
ama LEON için konuşuyorum onda da muayaneye daha var ama farklı bir şey olacağını sanmıyorum sürtmediğinden.
spacer takmak istiyorsan illa o zaman 3.5 cm yay koyacaksın. 5 lik koyduğunda her türlü sürtme yaşarsın arkaya yük bindiğinde.

Geri
Üst Alt